Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti hogy borotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti hogy borotváljátok és mivel a puncitokat?

Figyelt kérdés
Mit használtok hozzá? Bekenitek borotvahabbal, vagy szappannal vagy mivel teszed csúszósabbá? Nekem a hüvelybemenetemnél is szőrös és ott annyira félek és nehéz leborotválni. Hogy oldjátok ezt meg?
2011. ápr. 5. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a szeméremdombomat és a bikinivnalamat epilálom. Így hetekig sima, nem bök már másnap.

A többi részen szappan+borotva.

Hogy lehet szőr a hüvelybemenetnél? Nem úgy érted, hogy a nagyajkakon és azok külső szélén van szőr?

2011. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm úgy, hogy nem borotválja :)
2011. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen a nagyajkakon, de ahogy néhányszor leborotváltam jó erős lett és komolyan mondom ott idegesít a legjobban a bugyiban is szúr ha már kicsit nő. Nagyon közel van a bejárathoz, így félek ott alaposan borotválni.
2011. ápr. 5. 18:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Én borotvahabbal szoktam.
2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Sir Butchernek gratulálok a higiénikus barátnőjéhez.

És magának Butcher Lordnak is, amiért férfi létére tapasztalatot szeretne gyűjteni e témában.


Úgy látszik nem csak a matekhoz hülye!

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, h drasztikusan hangzik, de én krémmel szoktam... borotvával mindig megvágom magam, vagy felsértem a vékony bőrt, viszont a krémet bírja a bőröm.
2011. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Szóval, szerinted eléggé régóta a nők mind koszosak voltak? :) Elárulom, nem csak a csupasz testet lehet megmosni :P Bár gyanítom, ebben a műanyag világban ezt te már el sem tudod képzelni.


Azt meg végképp nem, hogyan lehet szép egy női test a maga természetes szépségében. Valahol sajnállak, de igazából mulattatsz. Ott meg pláne, hogy követsz mint a fene, de a nevedet nem mered felvállalni :)

2011. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Butcher!

Szerinted vizelés után vécépapírral milyen felületet lehet tisztábbra és szárazabbra törölni? Egy simát, vagy egy szőrőset?

Itt nem az esztétikáról van szó, hanem a tisztaságról.


Téged meg nem követlek, csak olvastam egy bejegyzésedet, ami baromság volt. Elég nagy baromság ahhoz, hogy az eszemben maradjon a neved.


Nem vállalom fel a nevem? Téged talán Butcherként anyakönyveztek?

Hát akkor tessék: Mikkamakka vagyok.

2011. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Engem bárhol megtalálsz, ugyanis mindenhol Sir Butcher vagyok, és ez eléggé egyedi név.


Amúgy szólok: remekül tisztán lehet ám tartani a szőröset is. Remélem te is minden pisilés után megmosod, mert a fityma bizony pisis tud lenni. :)

2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos, nőként nem szoktam megmosni a fitymámat, de mindig van a vécénkben, ill. a táskámban nedves babapopsitörlő.

Mellesleg elgondolkodtató, hogy egyes vallásoknál miért előírás a nemiszerv szőrtelenítése, és a férfiak esetében a körülmetélés.

Egyértelmű, hogy higiénikusabb.


Nem kétlem, hogy te megmosakszol vécéhasználat után, és hogy egyébként is alaposan megmosdol, de hidd el, hogy a férfiak túlnyomó többsége igénytelen "ott lent".

A nők meg kimossák a vónalkódos, vizelet- és spermacseppes gatyájukat, és még elvárják tőlük, hogy benne legyenek az orális szexben...

2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!