Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy férfi meddig vár egy nőre?

Figyelt kérdés

Van, aki ha nem kap az első randin csókot, másodikon szexet, az már le is lép, nem keresi többet a nőt. És van, aki fél évig udvarol, úgy, hogy még csók sincs köztük, mert a lány bizonytalan, nem tudja, összejöjjön-e vele, addig meg hűséges a férfi hozzá, csak őt akarja megszerezni, küzd érte.


Ez mitől függ? Az adott nőtől, vagy a férfitól?


2023. júl. 12. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A férfitól, hogy neki éppen aktuálisan mi a fontos, és hogy mennyit lát bele a nőbe. Itt nincs olyan szerintem, hogy 'ha a nő ilyen vagy olyanabb lett volna, akkor többet vár rá'. Ugyanaz a viselkedés és nő kiválthat teljesen mást 2 különböző férfiból. Ezért sem érdemes soha azt keresni, hogy te mivel tudsz a másik kegyeiben járni, és úgy alakítani a dolgokat, hogy az neki megfelelő legyen. Helyette önazonosnak kell maradni, azt és annyit adni, addig elmenni, ameddig neked jól esik, a másik pedig majd eldönti, hogy ez neki mire elég.
2023. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Én 5 hónapig nem fekudtem le az exemmel, utána szakitottunk (nem ezert)

Amig nem tudok valakiben 100 szazalekig megbizni addig nem kap meg. És ő volt a második ilyen, akinek 5 vagy 6 honal volt.

Viszont volt olyan aki ismerkedeskor megmondta h nem vá. Szóval fériftol fugg elso szinten, utana a notol

2023. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Leginkább a ferfitől. De ez se jelent semmit. Volt akivel 5 vagy 6 honap utan feküdtem le, utana ott is hagyott. Exférjemmel meg alkalmi kalandnak indult. De a masodik leghosszabb kapcsolatom is amint baratsagból több lett, azonnal lett szex is.


Es ismertem olyat aki 1 evig vigyázott a baratnője szüzességére, közben masokat dugott.


Ugyhogy erről ennyit. Tedd ami jól esik.

2023. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondjuk aki fél évig tipródik egy csókért, annak baj van a fejében. Miért vágyik egy nő arra, hogy fél évig valaki rá epekedjen? Nőként kérdezem. Ha valaki tetszik és jól megvagyunk, én már 1-2 hónap után a falat kaparnám, ha nem érhetnék hozzá, nem csókolhatnám meg legalább. Mi játszódik le annak a fejében, aki szerint romantikus ezt művelni egy másik emberi lénnyel?
2023. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mitől függ, hogy egy férfi meddig vár egy nőre?"

egy ideig azon, hogy az adott férfi komoly kapcsolatra utazik-e vagy sem

amikor fél év, egy év, meg hasonlók vannak, akkor már azon, hogy az illető férfi mennyire balf.sz. mert valljuk be, ennyit várni nincs értelme - ha ekkor derül ki, hogy nem igazán passzoltok szex terén, akkor sokkal több fájdalommal jár, hisz lelkileg már egymásba szerettetek (elvileg - mert valaki szex nélkül nem is igazán tud beleszeretni igazán a másikba)

2023. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy vagyok vele nőként, hogy küzdjön értem a kapcsolatban, amikor már tisztában van vele, mit tudok nyújtani. Mert amíg nem ismer eléggé, addig csak idealizál és nagyot lehet koppanni, ha kiderül, hogy mégsem felelek meg az ideálnak (aminek kb lehetetlen megfelelni). Érett, felnőtt emberek kapcsolatban ismerik meg egymást. Szexuálisan is.
2023. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan hogy ha sokaig varatjak a ferfit akkor megdugja bosszubol a not es utana nem keresi a not .
2023. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!