Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne bizonygatni a szeretetem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne bizonygatni a szeretetem ?

Figyelt kérdés

32 éved férfi vagyok van egy nő aki 38 éves. Ismerkedünk egy ideje már. Nem nagyon haladunk 1rol a 2re. Én próbálok önmagam lenni de már sokszor magamat kell rontani a szemében mert mindig meghazudtol.


Ha szépeket mondok szerinte hazudok.

Ha túl normális vagyok gyanús leszek és csak játszom vele szerinte.

Volt olyan, hogy egy verset küldtem neki az egyik kedvenc költőm. Mire válasz: minden csajnak ezt küldted mi ??? Ne nekem.. én nem vagyok naiv..."


Hiába mondtam hogy gyermekkorom óta imadom a verseket ő nem hiszi el mert túl helyes vagyok ehhez, meg az ő haverjai is ezt nyomták és röhögött a lányokon akik elhiszik..


Azzal gyanusit hogy kamuzok mert túl szép hogy igaz legyen pedig meghalnék érte.... a tettem is ezt bizonyítja mindig. Sokszor könyörgöm egy találkozóért hosszú ideje már, ő pedig ezeket észre se veszi.. ha játszanék vele már rég meguntam volna es a büszkeségem fontosabb lenne...


Nem értem hogy mit tehetnék ? Tényleg már sokszor negatív irányba fordítom magam csak h hihető legyek...


2023. júl. 12. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ennél értelmesebb nőt nem sikerült felszedni?
2023. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Először a saját önértékelését kellene helyrezökkentenie, mielőtt komoly kapcsolatba kezd. Így csak lehúz téged.
2023. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy a nőnek egy olyan csávót aki tud írni?
2023. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Olyan nővel jöjj össze aki ezt értékeli.

29n

2023. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Inkább úgy mondanám, hogy olyan nővel ne gyere össze, aki eleve egy hazug, hűtlen, alattomos disznónak tart. Az ilyen nő maradjon szépen egyedül a férfiutálattal, te meg keress olyat, akinél tiszta lappal lehet indulni, nem rajtad veri le az exei hibáit.
2023. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj töle messzire. Az ilyen egy alacsony önértékelésü zakkant nő.

Dettó ilyen volt az exem. Mondtam neki hogy gyönyörű vagy, válasz: minden nőnek ezt mondod? Vagy : szeretlek. Vàlasz: bla bla bla

Elviselhetetlen fèltèkeny, hisztis manipulatív

2023. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

“Ha szépeket mondok szerinte hazudok.

Ha túl normális vagyok gyanús leszek és csak játszom vele szerinte.”


Ez egy lelkileg serült nő. Az elődeid hibáit vetíti rád, kéri számon rajtad, oktalanul.


Ez sértő, megalázó és idegesítő.


Én beszélnék vele, hogy a traumáit ne rajtam torolja meg.


Én egy másik személyiség vagyok, akarjon engem megismerni.


Függetlenítse magában az én személyemet az exeitől, akiktől a sérelmeket elszenvedte.


Ha ez nem megy neki, akkor elköszönnék tőle.

2023. júl. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egyszer is elég lenne az oktalan gyanúsítgatásaiból, megalázó sértegetéseiből, hogy pát intsek neki.
2023. júl. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan komplexusa van, amivel te nem fogsz tudni mit kezdeni. Sose fogja elég jónak érezni magát hozzád, azért áll mindenhez így. Ha nagyon tetszik, 1 próbát tehetsz vele, és elmondhatod neki, hogy ezek téged zavarnak, illetve hogy nincs mitől tartania, te tényleg vele akarsz lenni, viszont ha ezt folytatja, így ő lök el téged magától. Kétlem sajnos, hogy ez segíteni fog, mivel ahogy írtam, ez egy mélyebben gyökeredző probléma, és nem biztos hogy fel fog nyílni a szeme, illetve lesz elég akaratereje, hogy dolgozzon magán, az önbizalmán, és elérjen egy olyan szintet, amikor egyenrangú partnerekként fog tudni nézni magatokra. De ez nem a te problémád, ráerőltetni ezt senkire sem lehet, ha nem változtat akkor odébb kell állni. Ne hagyd, hogy ez téged építsen le.
2023. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ilyen volt. Azt hittem ha feltárjuk az okokat, megbeszéljük akkor megváltozik.

5 + 1 év alatt semmi nem változott, sőt, szétrombolta a kapcsolataimat, leèpített.

Ugyanolyan kishitű, féltékeny, manipulatív , passzív-agresszív maradt.

2023. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!