Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most erre mit mondanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit mondanátok? Odahívott a csaj egy randira aztán nem hogy nem is jött el a találkozási pontra de amikor felhívtam egy másik csávó beszélt ott a háttérben és ott röhögtek rajtam.

Figyelt kérdés

Persze utána visszahívtam és leordítottam a fejét elég rendesen. De nem értem mire volt ez jó.

Éjfél van.

11-kor egyszer csak rámír, hogy mizu, van-e kedvem talizni.

mondom igen. Szó nem volt róla, hogy más is jönne, de ezek amúgy szerintem vagy csak le akartak volna rázni amúgy is mert a csajnak bejött egy másik randi.

Vagy egy teszt volt, hogy hogy reagálok társas helyzetben.

De ilyen helyzetben meg is támadhatnak stb, nem ismertem sem a csajt sem a többit szóval nem mertem így odamenni.


Szóval ez így mi? Meg vannak kergülve az emberek? Oda kellett volna mennem? Biztos, hogy nem lett volna belőle köszönet ha odamegyek.


Mindegy, leordítottam a fejét, aztán írtam neki egy kedves üzenetet, hogy ne haragudjon, én úgy terveztem kettesben megyünk, találkoztam mással, szivecskék, rózsa minden h azért rosszul érezze magát és ennyi.


Nem ismertem a csajt.

És nem is igazán beszélgettem vele, teljesen random írt rám így 11-kor. Tudta jól, h nekem fél óra az út innen a belvárosba. Lehet írt közben másik srácnak is és az előbb reagált és ebbe futottam bele?


2023. júl. 14. 00:13
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
MM elején írtam h éjfél van az kb az, hogy most értem haza olyan 20p az út, 20 percet vártam a csajra a találkozási pontnál el se jött, aztán amikor mondta, hogy elment valahova egy másikkal már indultam is haza. Most értem kb haza.
2023. júl. 14. 00:14
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Rád ír egy idegen csaj,elhív éjszaka és odamész? Nagy balek vagy az egyszer biztos.
2023. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszt volt akkor csúfosan elbuktál rajta. Bár kicsi az esélye annak, hogy ilyen hülye tesztekkel játszadozna bárki.


" de amikor felhívtam egy másik csávó beszélt ott a háttérben és ott röhögtek rajtam"


Ezen a ponton kellett volna elköszönni tőle és hagyni a fenébe.. legyen már méltóságod, ne legyél olyan, mint valami sértett óvodás. Nyilván rosszul esik, ha átvágnak vagy megszívatnak, de viselkedj férfiként. Az egyik legrosszabb reakció szerintem egy nő fele lehet tenni azaz, ha valami olyan esetén ami neked nem tetszik azaz, ha " leordítottam a fejét".


De egyébként szerintem ebbe lehet a randit csak te láttad bele, ha ő úgy gondolta, hogy nem magától értetődik, hogy kettesben találkoztok.

2023. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Tesó jobb ha tőlem tudod mert mindig jobb más kárán tanulni. Az ilyen Tinderes irogatos lofax dolgokban van egy olyan mondás hogy " ha valami túl szép hogy igaz legyen , akkor az valószínűleg nem igaz".:D Na a 11kor este randira hivo random csaj pont ez a kategória.


Másrészt tiszteld meg magad és az idődet annyira, hogy nem vagy ugraltathato este 11kor. Nem érsz rá mert éppen befejezted a késői edzést/ a főzést / éppen nézel egy jó filmet/olvasol/ pihensz / haveroddal dumalsz akármi, és ezt szépen megírod a csajnak.


Óvatosan, tele az internet bolond emberekkel én külföldön találkoztam egy full bolond lánnyal akinek az volt a játék hogy random csavokat elhízott a lakása ablakával szemben lévő kocsmába és amikor odaértek az ablakból nézegette őket és irogatott nekik hogy hol vannak...

Ezt nem velem játszotta el de milyen creepy már baxki.

Csak a véleményem írtam le, nem kell egyetérteni de azért vigyázz magadra.

2023. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor mivan? Azt írod nem ment el, aztán hogy te nem mertél odamenni...
2023. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem jött el a találkozási pontra, hanem amikor már harmadszor hívtam fel akkor mondta, hogy ő egy spanjával van valami helyen.

Most te odamennél?

Mi van ha ott van 2 nagydarab fazon a csaj meg azt mondja, hogy én bántottam és most adjam oda mindenemet? Vagy bármi, esetleg tesznek valamit az italomba. Vagy bulizgatok velük sétálunk el valamerre aztán egy sötét sarokban szétvernek és kirabolnak aztán a csaj megintcsak azt mondja, hogy én mondjuk bántottam ők meg csak megvédték.

Nem most jöttem le a falvédőről, mindig van nálam gázspray, de más ezt nem tudja egyrészt másrészt meg számolnom kell sajnos az ilyenekkel.


Most mentem volna oda két ismeretlen barommal iszogatni és csorgatni a nyálamat a lányra?

meg mi van ha odamegyek ahova mondta és igazából ott sincsenek csak tovább röhögnek?


Nem random tinder hanem random facebook csaj valami csoportból jelöltem talán nem tudom.

2023. júl. 14. 00:31
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem próbálj meg magadban valamilyen "jóistenke" típusú eszmét kreálni. Vizualizáld erősen, hogy egyszercsak segíteni fognak az Égiek.


Hátha ettől megnyugszol egy kicsit.


Nekem csütörtökön a kora esti órákban kezdett kicsikét kiengedni a gyászmunka egy viszonylag erős szerelem elmúlása miatt. (Kölcsönösnek tűnt és nagyon hihetőnek látszott...)


Privátban folytatnám a közeli napokban. Talán sikerül számodra olyan gyógykúrás módszert ajánlanom, amelyről nem kizárt, hogy akár örökre is megváltoztathatja az életedet!

2023. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Másik h lehet jót akart a csaj és a világ legjobb arcával vagy arcaival akart összehozni (nem volt egyértelmű h 1 vagy 2 spanjával van, de még azt is mondta, h kutya is jön, nem félek-e a kutyáktól :D) és lehet meglett volna a terve velem, de én meg bebuktam a tesztet és tajgetosz. Ez is lehet.

De h este 11-kor nincs kedvem egy vagy két random bohóccal talizgatni az is 100

Nem tudom, ki mit mond?

Másfelől a csaj nem mondta azt sem h randi lesz, de azt sem, hogy több emberrel tervezi.

Lehet én voltam most a gáz.

DE az már eleve gyanús hogy ahogy odaértem a találkozási pontra a csaj már nem írt egyáltalán csak hívni lehetett. Nem válaszolt semmire. És kétszer is mondta, hogy 5 meg 10 perc és odaér és nem jött.


Szóval

2023. júl. 14. 00:39
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Éjszaka 20 perc ismerettség után nem indulnék el sehova... Szerintem is a barátaival szórakozik azon,hogy tinderről pasikat oda hív és nevet rajtuk.
2023. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem tinder, fb, csoportból jelöltem, már vagy fél éve ismerős, 1 hete írtam rá h mi a helyzet, akkor is valamit írt, hogy egy barátjával megy vásárolni. na mondom akkor majd írj, ha egyedül vagy és ráérsz.

eltelt 3-4 nap, most írt. ez jött ki belőle.

2023. júl. 14. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!