Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy jó ötlet ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy jó ötlet ha két család együtt megy nyaralni?

Figyelt kérdés
Ha két vagy több azonos korú házaspár gyerekekkel együtt mennek strandolni vagy akár nyaralni. Nyilvan sok időt töltenek együtt, a strandon levetkőzve is, látják a formákat, bikinit stb az ilyenekből történnek később a megcsalások ugye? Tegyük fel fiatalok, sportosak mindannyian. Ti mit gondoltok?
2023. júl. 14. 09:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ahol ennyiből megcsalás lesz, azt a házasságot már a fene megette.

Az inkább jellemző, hogy a nyaraláson lesz olyan konfliktus, ami miatt a két pár úgy összeveszik, hogy többet nem beszélnek.

2023. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Az kb 20 éves korban szűnik meg, hogy egy fiú lát bikiniben egy nőt és egyből feláll neki :D
2023. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azért nem megyek masokkal nyaralni, mert ha szabadsagot kell kivenni, akkor elég nehéz osszeegyeztetni.

Ha van olyan tag aki állandóan variál, attól én agyérgörcsöt kapok.


Amúgy meg nem kellene ennek gondot okoznia. Kevesebbert is megcsaljak egymást. Nem kell ahhoz strand.

2023. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
2. Azért nem egészen .. itt az oldalon 40 éveseknél is még simán ..
2023. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

1-1 napra szerintem jó, de hosszabb nyaralason mar lehetnek konfliktusok, meg ugy nem lehet normalisan pihenni.

A megcsalast legutolsonak gondolnám, ha ez barkiben is felmerül, ott a hazassagot is meg a baratsagot is megette a fene. Kicsit is intelligens ember (ferfi is, nő is) nem csorgatja a barátja/baratnője, testvére házastársara a nyálat, akkor se ha jól nez ki. Ez nemhogy tabu, de eszébe se jut.

2023. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Kitana. ***** válasza:
100%
Mi minden évben egy baráti párral jártunk nyaralni, pár éve pedig több haverral, és senki nem csalt meg senkit attól, mert látta a többieket fürdőruhában :D Ennyi azért elég kevés, maximum akkor tudnám elképzelni, ha minden jelenlévő szexuális élete egy nagy nulla, és már eleve keresik, kivel lehetne pótolni, ami otthon nincs.
2023. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy hülyeség.
2023. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hazassagban abbol instant megcsalas lesz hogy lat egy vonzo not/ferfit a masik ott mar reg szet volt esve a kapcsolat. Aki ettol fel az koltozzon muszlim orszagba
2023. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a megcsalásnak ahoz, hogy látja a másikat fürdőruhában. Még nyaralni sem kell hozzá együtt menni. Én nem egyszer találkozok össze ismerősökkel, barátokkal a strandon. Semmi nincs egy fürdőruhában. Aki megakarja csalni a másikat az megfogja, akkor is ha nagykabátban jön szembe a harmadik, aki vevő rá. Aki nem akarja az elött meg pucéran is ugrálhat valaki. A megcsalás egy döntés. (Az más, ha egy pillanatra megnézi a másikat, vagy elkönyveli magában, hogy milyen jó teste van. Ez előfordul, de kb 5mp-ig tart, megnézi, elkönyveli milyen és vége. Attól még nem dönt úgy, hogy be is próbáukozik nála vagy ha a másik probálkozna akkor bele is menne)
2023. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jó, gondoltam hogy érkeznek majd a cáfolatok, hogy ők 20 éve járnak együtt nyaralni, és még soha semmi nem történt. Soha. mosolygós fej. Nekem az a tapasztalatom, hogy az ördög sosem alszik. Volt úgy, hogy engem próbáltak megcsalni, és volt hogy velem kezdett ki közös ismerős utazás alatt, csak rajtam múlt hogy mi lesz. Szóval lehet szemellenzősen is élni persze, de én a realitás talajan akarok, és amennyit láttam az életben az pont elég volt, hogy ne bízzak az emberekben, nemtől függetlenül. A sódert mindenki nyomja, hogy nem dehogy mire gonolok, biztos sötét a fantáziám, vagy le akarom lakatolni a férjemet. Nem szó sincs erről.
2023. júl. 14. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!