Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek rendben van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van, ha egy apa elmegy a barátaival nyaralni, élettárs, kisbaba meg marad otthon, mert az apa unja a szituációt?

Figyelt kérdés

Barátnőm mesélte, hogy a nővérének három hónapos a kisfia, apuka "unja a banánt" és megy a haverokkal két hétre nyaralni, a párja meg a gyerek marad otthon, segítség nélkül. Persze semmi közöm hozzá, de kissé bunkóságnak érzem ezt az apuka részéről.


Családcentrikus vagyok, ha férfi lennék akkor ilyen dolgok gyerekvállalás után nem igazán férnének bele, pláne, hogy itt nincs ki segítsen az anyukának.

A másik meg, hogy a közös háztartás pénzéből vesz el azzal, hogy család nélkül nyaralni megy. Nem házasok, de akkor is biztos lenne helye annak a pénznek. Én nem hagynám ezt, vagy épp nem célszerű szülni, ha még a bulizós korszakukat élik. 28 évesek, elvileg tervezték ezt a babát. Értem én, hogy néha jó kiszakadni a gyereksírásból, de a két hét nyaralást soknak érzem.


Azontúl apuka nem gondol arra, hogy anyukának azért több dolga van, mint neki, és igazság szerint ő érdemelne egy kis pihenést inkább? Vagy mentek volna hármasban nyaralni, az nem igazán pihenés kicsi gyerekkel, de akkor is feldobja a szürke hétköznapokat. Kiábrándítónak érzem, ha így áll egy férfi a dolgokhoz. :/ Persze ez az ő gondjuk, biztos megbeszélték, valószínű sok családban működik ez így, lehet csak én vagyok túl domináns személyiség ahhoz, hogy engedjem ezt a bánásmódot, mert nekem ez nem fér bele.



2018. júl. 11. 14:20
1 2 3
 1/30 próbálokkedveslenni ***** válasza:
62%

Több mint valószínű, hogy ismét egy olyan férfiről van szó, aki volt olyan idióta, hogy rátudták erőltetni a gyerekvállalást.


A párja pedig azért volt buta, mert nem látta be, hogy a faszijának nem való gyerek.

2018. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%

Ő választotta, ő szült neki, ő van még mindig vele, szóval nem kell innentől kezdve a rinya.

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Gondolom eddig is lehetett tudni, hogy a srác milyen, csak szegény buta kislány azt hitte, hogy majd ha szül neki egy gyereket, akkor ez a srác majd megváltozik.

Tévedés.


Főzze meg a lány, amit evett.


Én biztos nem lennék egy ilyen emberrel együtt.

2018. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk a 2 het kicsit eros, de miert ne mehetne el a haverjaival? Meg mi az, hogy lenne jobb helye a csaladi kasszaban a penznek? Ha mar o keresi meg hagy koltson mar magara.
2018. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Röviden? Ez rohadtul nincs rendben. De ha a nőnek nincs önálló egzisztenciája (mitől lenne kisbaba mellett), akkor nem nagyon tud mit csinálni.
2018. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Kitalálom, ha meg válnának, ő jönne ide fel nyavalyogni, hogy miért ítéli a mocskos szexista bíróság a nőnek a gyereket.

Ennek az embernek a család egy kötelesség, valami olyan, ami rajta volt az életben elvégzendő feladatok listáján, valahol a "szerezz munkát" és a "vegyél saját lakást" listapontok mellett, érzelmileg viszont nem kötődik annyira hozzájuk. Felelősségtudat és gerinc is 0; ha már óvodás vagy iskolás korú lenne a gyerek, aki valamennyire önellátó, vagy könnyebben kezelhető, akkor bár húzósan, de belefér egy ilyen, de újszülöttel otthagyni egy anyát? Ilyen férfi még a pokolba se kéne.

2018. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy rendben van, ha egy 3-4 napos hétvégére max. elmegy a barátaival valamerre, mert ilyen kimaradás munka miatt is lehet, de 2 hét az nagyon nem illő. Sajnálom az anyát, de ilyen férfi nekem nem kellene, márpedig biztos tudta mindig is, hogy ilyen. Nagyon naivak az emberek, azt hiszik megváltozik a párjuk ha jön a gyerek, de ez nagyon nem így van sajnos. :/
2018. júl. 11. 14:39
 7/30 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell egymás nyakán lenni 0 24 ben, de ez árulkodo h a pasi az ujszölöttel otthagyja a barátnőjét,mert már most unja a szitut,nem annyira akarta ezt a szerencsétlen babát,de anyukára gondolom rájött a baházhatnékos ötperc..
2018. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

Nekem még nincs gyerekem, de én simán engedném a férjemet pár napra, esetleg 1 hétre a haverjaival valahova, abban az esetben, ha én is ugyanúgy el tudok menni párszor a barátnőimmel, de nem 2 hétre, bakker azért ne viselkedjen már tini módjára, mintha nem lenne semmilyen kötelezettsége otthon. Enyhén szólva önző dolog lenne otthon hagyni a párod a gyerekkel ilyen hosszú időre, főleg úgy, hogy esetleg még dolgozik is a gyerekek mellett. Ez olyasmi, amit egy felelős szülő nem tenne meg, és azért 28 évesen már benőhetett volna a feje lágya. Majd ha elég nagyok már a gyerekek, akkor mehet 2 hétre is.


De végső soron mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít...

2018. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%
"Családcentrikus vagyok, HA férfi lennék bla-bla-bla" Nos mivel nem vagy férfi, ezért az életben nem fogod megérteni az említett apa gondolkodását. Sőt nem csak az övét, hanem egyik férfiét sem. Nekem sem férne bele de ugye nem vagyunk egyformák, nekik belefér. Ennyi.
2018. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az élettársa mit szól hozzá? Ha megbeszélték, és neki is oké, akkor szerintem nincs vele gond (bár nekem fura)

De gondolom nem ez a helyzet...

Ha az élettársának gondot jelent, akkor nem is értem, hogy gondolta.

Ha három hónap után "unja a banánt", akkor csak idő kérdése, hogy mikor pattan meg végleg.

Minek csinál az ilyen gyereket? Miért nem húz gumit vagy kötteti el magát??

2018. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!