Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a volt páromnak abban, hogy új életet kezdjen, találjon párt?

Figyelt kérdés
9 évet voltunk együtt, majd 8 hónapot, majd 1,5 évet. 9 év után én szakítottam vele, mert nem tudtam tovább tolerálni az életvitelét. Nagyon-nagyon szerettem bármit, de tényleg bármit megtettem volna, hogy működjön a kapcsolatunk. Adtam még neki 2 újabb esélyt, próbáltam rendbe hozni a kapcsolatunkat, ő is ígérgetett, hogy ezentúl minden más lesz. Úgy érzem én tényleg elmentem a falig. Az utolsó szakításunk 2 éve volt, azóta hetente-kéthetente egyszer-egyszer beszélünk személyesen vagy videóhívásban. Tudja, mert rengetegszer elmondtam neki, hogy ez az utolsó szakításunk tényleg az utolsó volt, nem leszünk már sosem egy pár, de barátként mindig mellette leszek, a legjobbat kívánom neki az életben. Az összes szakításunk oka az volt, hogy hetente 3-4-szer eljárt bulizni és olyankor eléggé felöntött a garatra. Nagypapám az alkoholizmusa miatt halt meg, azóta nem bírom elviselni magam mellett a részeg embereket, főleg nem ilyen gyakorisággal. 1 éve állítása szerint jelentősen visszavett a piamennyiségből, ő is érezte, hogy ez már túlzás 42 évesen. Nekem 1,5 éve van új kapcsolatom,ő azóta is teng-leng az életben, minden buliból más lányt visz haza, komoly kapcsolatot nem tud elképzelni senkivel a szakításunk óta. Sokszor mondja, hogy ő élete végéig csak engem fog szeretni, hiába tudja,hogy már nem lesz köztünk semmi. A mostani párommal jövő nyárra tervezzük az esküvőnket, ezt meséltem neki is,viccesen utalva arra, hogy mennyire jó lenne, ha nem egyedül őt hívhatnánk meg, mégis megtalálná a társát.
2023. júl. 14. 12:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tudnál a leginkább ha megszakítanád vele a kapcsolatot, hogy el tudjon végre engedni.
2023. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén, csodálom, hogy a jelenlegi párod ezt elviseli.Mit vergődsz te az exeddel?Ha annyira szíveden viseled a sorsát, akkor minek hagytad el?Ha elhagytad, akkor meg elhagytad.Viselkedj is úgy.Neked innentől nincs kötelezettséged irányába.Én a párod helyében ezt nem tűrném.
2023. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem a te felelősséged. Tudom, hogy jót akarsz neki, de ő neki magától kell éreznie hogy meg akar változni, hogy nem akar inni és új barátnőt szeretne. Amúgy én a helyedben az exet nem hívnám el az esküvőre. Már csak a házastársam miatt sem, bár nem tudom, ő hogy érez ezzel kapcsolatban h kéthetente beszéltek videón.
2023. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Meg már bocsánat, kicsit nekem pszichopátiás vonásokat mutat a viselkedésed.

Erre gondolok:


"Sokszor mondja, hogy ő élete végéig csak engem fog szeretni, hiába tudja,hogy már nem lesz köztünk semmi. A mostani párommal jövő nyárra tervezzük az esküvőnket, ezt meséltem neki is,viccesen utalva arra, hogy mennyire jó lenne, ha nem egyedül őt hívhatnánk meg, mégis megtalálná a társát."


Te komolyan úgy gondolod, hogy az exednek erre van szüksége, hogy te ezt az orra alá dörgöld, meg nézze az esküvődet?Szerintem te csak az orra alá akarod dörgölni (akár tudat alatt is), hogy lám, ez 1,5 év után elvesz.Te meg?Látod, elhagytalak, itt a büntetésed, egyen meg a fene magadban.

2023. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok, egyetértek előttem szólókkal, ne beszélj vele többet, szakíts meg vele minden kapcsolatot, semmivel sem tartozol neki és az új pároddal foglalkozz. Kinek jó ez a vergődés, de tényleg?
2023. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tűrném ezt a párod helyében. Egyrészt, mi a fenének picsogsz a volt pároddal ilyen rendszeresen, másrészt, feleslegesen tartod fenn nála a reményt, hogy fontos neked, hogy számít, amíg ott vagy neki, nem is fog továbblépni.
2023. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%

Buliból buliba, mindig más lányt visz haza?

Ezen miért akarnál segíteni?

Ha én ilyen helyzetben lennék, hát...összetenném a két kezem.

Minden 2. 3. héten új puncit kapni....mi a titka basszus??

2023. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
#7 Szerintem pont ez a baja:).Gondolom ha magányosan tengődne az exe, ücsörögne otthon a szobában, az megfelelne neki.Akkor felé sem szagolna.
2023. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

Hallod, pasidnak csuda türelme van, hogy elnézi, hogy heti többször trécselgetsz az exel meg szerelmet vall neked.

Húzod csak az agyát, jót tesz az egódnak, hogy szenvedezik utánad.

Ha holnap letenné a piát és komoly kapcsokata lenne, enne a fene, hogy miért nem melletted lett ilyen, küldenéd neki a jeleket, hogy lehet még esetleg köztetek valami.

Írom ezt nőként.

2023. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd békén, úgy segítesz neki a legjobban! Ő neki megfelel, hogy kefélget, melletted nem változott meg, akkor most miért is tenné? Alkoholista lesz? Legyen! Te a saját pároddal törődj!
2023. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!