Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy családanya Fb- profilképen melltartóban van? (fürdőruha felsőben)

Figyelt kérdés
Vagy a másik nő széttett lábakkal fekszik a napozóágyon, ez ma már elfogadott? Élvezik, hogy a férfiak nézik őket. (a kollega, a főnök, apósa a férje barátai, a gyereke tanára is látják stb)

2023. júl. 14. 14:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem én sem ezt a mai magyar társadalmat: ha az utcán megnéz az ember egy nőt-, vagy akár csak a lábát, már megy a vinnyogás. De ha a netre teszi föl a képeit, akkor meg 1000-el örül a nő, hogy mindenki rajta csámcsog.

Ja, mert a net egyfajta "kerítés", mint a kiskutya esetében, aki a kerítés mögött legény, de az utcán már lepény:).

2023. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Félévente van kötelező külső megbeszélésünk ugyanabban a wellness szállodában, este szabad program, wellness. Az összes kollága, felettes, főnök lát fürdőruhában. Kapaszkodj meg, én is őket. 2023 van.
2023. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
20%
Ideális recska alapanyag (gyereket, férjet levágni a francba, szerkesztővel)
2023. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem a wellness szallodáról beszélek, mert az maximum egy zárt csoport, a Fb-on meg bárki láthat, persze be lehet állítani szűrőt de akkor is izléstelen, nem oda való.
2023. júl. 14. 15:07
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

De Te miért is foglalkozol ezzel? Engem például miért nem érdekel, más hogy éli az életét? Valószínűleg azért, mert a sajátom is elég érdekes.


Engem a víz kiver az olyan emberektől, mint amilyen Te vagy...

2023. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy erre verik ki mások. Ezek a nők tisztában vannak vele? Ha egy férfi megemlíti, hogy drágám, ezt azért mégsem kéne akkor biztos az jön, hogy engem ne határolj be, féltékeny vagy, meg amúgy is 2023.van. Amúgy meg hiába írunk ennyit, a férfi ösztön nem változik meg egyik napról a másikra.
2023. júl. 14. 15:12
 7/39 anonim ***** válasza:
79%
Én sem tennék ki ilyet, de mások vagyunk. A bikinis szerintem nem is vészes, de amikor a 120 kilós sógornőm rakta fel a fehérneműs képeket, az már sok volt nekem. Na de fő az önbizalom, ha már önkritika nincs.
2023. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Hát akinek a mai ingergazdag világban elég a recskához egy nyaralós kép, ahol látszik a fürdőruha felső, annak egészségére. Amúgy én sem tennék ki ilyet, szeretném, ha az üzleti partnerek komolyan vennének, de nem foglalkozom mások profilképével. Jól érzi magát, mutogatni akarja, hogy nyaralnak, hát Istenem... nekem nem lesz tőle drágább a kenyér.
2023. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Baromira nem azért posztolok bármit is ilyen helyzetben, hogy rám verjék ki hanem mert tetszik a kép és nem a férfiak nemiszervére gondolok ilyenkor, de jól feláll majd valakinek erre az biztos
2023. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"Én is arra gondolok, hogy erre verik ki mások. Ezek a nők tisztában vannak vele? "

te kis naiv. nem kell széttárt lábakkal bikiniben pózolni ahhoz, hogy mások a fotóidat nézegetve recskázzanak. sőt, még fotókat sem kell feltölteni ahhoz, hogy más férfiak rólad fantáziáljanak f.szverés közben.

2023. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!