Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti eltudnátok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti eltudnátok fogadni egy családanyát két gyerekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem a pasikhóz szól! Hogyan vélekedtek ti olyan nőkröl akiknek már gyerekük van? Eltudnátok képzelni vele egy kapcsolatot? Vagy ez nálatok teljesen esélytelen? Normális, kultúrált válaszokat várok! Köszönöm!
2016. nov. 22. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha 35 vagy több lennék és a gyerekeid is legalább 6 évesek (a fiatalabb) és nincs elmebeteg/agresszív vér szerinti apa rendszeresen az életetekben akkor ha jól megvagyunk akkor igen...


De így fiatalon nem.

2016. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

Én igen, hiába vagyok 20, de kellene egy genetikailag tőlem származó gyerek is. Nem mert egy féreg vagyok vagy többit nem szeretném ugyanúgy mint sajátomat, de genetikai aranybánya megnevezés is csak caúfolás lenne rám.

Tények...

2016. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Valaki igen, valaki nem. Én talán, de ahhoz nagyon megfelelő nő kellene.
2016. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
nem
2016. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
4x párom elfogadott a két gyerekemmel és nagyon szeretik egymást. Neki nincs gyereke. Én csodálom érte, ritka rendes :-)
2016. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Engem sok pasi elfogadott volna a lànyommal.

N25

2016. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es hozzászóló senki nem fog lepontozzni meg személyeskedni..mindenkinek szíve joga a véleménye ha kulturáltan teszi!! 6-os hozzászólónak meg gratulálok valóban RITKA egy ember a párod!!!
2016. nov. 22. 14:22
 8/20 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyik kolléga írta, ha jól megvagyunk és lehet közös gyerek, akár lehet belőle család. Mondjuk én úgy vagyok, hogy a tieidet is nevelem. Ha ez nem megoldható, akkor esélytelen.

30/f

2016. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem. ha idősebb lennék úgy 20 évvel, talán
2016. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, el tudnám fogadni, semmi gondot nem jelentene. A vérségi dolgok nekem semmit se jelentenek kb., más gyerekét is ugyanúgy meg tudnám szeretni, mintha én csináltam volna, ennek számomra semmi jelentősége nincs.

34/F

2016. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!