Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes voltam egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam egy srácba kb.2éve és még mindig ha ránézek eszembe jut h szerettem és nagyon hiányzik ez az érzés és nem tudom h mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ez most kérdés? akkor igen, nem tudod hogy mit csinálj.
2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia!megmondanád a keresztnevét?de csak ha nem baj,amúgy derítsd ki van egy barátnője,mert ha igen ne kavard össze a srácot,ha nincs neki próbáld meg ezt vele megbeszélni,hogy mit érzel.
2010. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy,hogy mit csinàlj,szerezd vissza ujra!Vagy màr foglalt!
2010. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Romantikus lélek lehetsz. Nyilván hiányzik az a jóleső kis szenvedés, ami akkoriban eltöltött. Nincs ezzel semmi baj, én is átéltem hasonlót. :)

Ha jól értettem, ez egyoldalú szerelem volt.

2010. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És már foglalt ez a srác vagy neked van esetleg másvalakid akit nem is szeretsz igazán???


Vagy mi az ami megakadályoz abban hogy tegyél lépéseket a srác felé??

2010. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem foglalt , igen 1oldalú szerelem volt , az akadályoz meg hogy nem tudom mit érez irántam és ha elmondnám neki és ő azt mondaná h neki nem tetszek teljesen összetörne a szívem és nem tudom félek ....
2010. okt. 13. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Már pedig jobb lenne ha elé állnál és feltennéd neki a kérdést, hogy "szerinted én milyen ember vagyok??;te mit érzel irántam" ha nem kérdezed nem tudod meg akkor viszont bánkódni fogsz ezemn nagyon sokáig hogy miért nem kérdeztem, meg. Ha nem teszed meg akkor lehet hogy egy idő után már késő lesz....mert addig más lány oldalán fog menni kézen fogva. És az még rosszabb lesz mintha megtudnád az igazságot. És te is elmondhatod neki hogy mit érzel iránta....nameg felteheted a következőt is hogy ha nem akkor szeretnéd ha barátok maradnátok....


Ne gondolkozz sokáig ezen mert bele fogsz ebbe őrülni ha túl sokáig vársz, jobb ha megtudod minél hamarabb...akármi lesz is a válasza.

2010. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy hívják?mondd már meg.
2010. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :) András a neve
2010. okt. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!