Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért ilyen könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért ilyen könnyű a pártalálás?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 4 éve ismerek, szerettem volna összejönni vele, de ő nem talált elég jónak. 4 éve kb folyamatosan barátja, azóta kb a 3. fiúja van. Nekem meg ennyi idő alatt senkim nem volt. Még bennem a remény hogy egyszer hátha engem választ :(


Lányoknak ennyire könnyű lenne?


2023. júl. 15. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

"4 éve kb folyamatosan barátja, azóta kb a 3. fiúja van"


Vagyis három fiúnak is volt minimum egy párja. Tudod, ha egy nőnek van párja, akkor egy férfinek is.

2023. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Amíg sok nő elvan párkapcsolat és szex nélkül is, addig a férfiak 101%-a folyamatosan a puncit hajtja, ezért sokkal nagyobb keresletet generálnak.
2023. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Őt pedig felejtsd el! Nem fog veled soha összejönni, ha eddig nem tette.
2023. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
27 vagyok és sose volt senkim. Mondjuk eléggé aszexuális vagyok, nem igazán tudom elképzelni magam mással, de ez ritka.
2023. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Neked is lehetne könnyű, ha nem itt nyafiznál és nem pazarolnál éveket valakire, akit egyértelműen nem érdekelsz.
2023. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanannyi férfinek van párja, mint nőnek, ugyanis a nők férfiakkal állnak párba.
2023. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#6 A férfi udvarol a nőnek általában, és minimum 3 férfi jut 1 nőre. Sokszor 5 vagy több férfi udvarol 1 nőnek.


Azért kérdező mert a nőknél van az összes pina.

2023. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De kapcsolat egy nő egy férfi felállásban lesz. Nem az udvarlás volt a kérdés.
2023. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki talál könnyebben partnert kapcsolatra? Aki a 3-5 udvarlóból az egyik, vagy az 1 akinek hárman-öten udvarolnak?
2023. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi pasinak, mint nőnek:-) mert a csúnyább nőknek meg nem udvarol senki. A pasik meg ugyanazok a nők körül donganak.
2023. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!