Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha egy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy akár jó pasi először szépnek lát egy nőt, de később azt mondja már rondának találja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szépség szubjektív, mindenki mást talál szépnek, stb.


És hogy valakinél a belső számít.


Mindig azt hallgattam, hogy a pasiknak jobban számít a külső, hogy egy ronda pasinak több esélye van egy jó nőnél mint egy ronda csajnak egy jó pasinál.


Előfordult párszor, akár egy jó pasinál, olyannál, aki helyes, sportos, aki tetszik a nőknek, hogy bevallotta nekem (mert szóba került) vagy mert előkerültek régi képek exekről vagy olyan csajokról akikért plátóian oda voltak, hogy utólag nem érti, hogy lehetett együtt ezzel meg azzal, vagy hogy lehetett odáig ezért meg azért, hogy találhatta őket szépnek.


Azt mondta, neki ők már nem jönnének be, mai fejjel nem jönne össze velük.


Mi lehet az oka annak, hogy az illető pasi anno szépnek találta, de utólag már nem, és nem érti mi tetszhetett neki benne?


Mielőtt valaki azt írná, biztos a belsőjük, kisugárzásuk fogta meg, némelyikben belsőleg is csalódott (alig ismerte őket, csak később derült ki kavarógép, hazudik, stb.).


Ez nem fekete-fehér, hogy aki szép, annak biztos rossz a személyisége, és aki átlagos vagy csúnyácska, az biztos jó ember.


Mindenre láttam példát.


(A képeket nézve teljesen átlagos vagy csúnyácska lányok voltak így objektívan).



ápr. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelem vak.
ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

“Mi lehet az oka annak, hogy az illető pasi anno szépnek találta, de utólag már nem, és nem érti mi tetszhetett neki benne?”


Mert valószínűleg a helyes arcán kívül nem tud mást nyújtani, amivel megtarthatna egy nőt és azzal vág vissza, hogy sértegeti őket.

ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Kamu a csávó, azért linkel, hogy téged befűzzön, egyébként már megdugta őket legalább egyszer így érthető, hogy nincs oda értük annyira, de a következő nőjének is pont így fog beszélni rólad 🤷🏻‍♂️
ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
" képeket nézve teljesen átlagos vagy csúnyácska lányok voltak így objektívan" Tudod mi az objektív? 😂😂
ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy így akarna befűzni, vagy minden csajáról így beszélne.


Lányban is ismertem ilyet, általános iskolás korában nagyon oda volt egy gimis srácért aki elment miután leérettségizett, évekkel később találkozott vele, visszanézett róla gimis képeket, és utólag nem érti mit evett rajta. Ilyen meg olyan jó pasinak találta annak idején, de elismeri nem volt nagy szám fiatalabban sem, legfeljebb vékonyabb volt.


(A kisebbik gond volt, nagyobbik gond kiderült egy beképzelt bunkó).

ápr. 28. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mert az ízlése is változott az évek alatt, és akit akkor vonzónak talált, azt most nem.
ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!