Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért ítélitek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért ítélitek el a férfiakat mindenképp ha szexről van szó?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi belemegy alkalmi viszonyokba akkor egy F boy, és szánalmas, de máskor ha egy férfi azt mondja hogy csak komoly kapcsolat jöhet nála szóba és nem megy bele alkalmi kapcsolatokba akkor az a szöveg hogy biztos egy lúzer akihez nem vonzódnak a nők, és nem tud csajozni se, meg hogy milyen férfi az aki nem kefél rendszeresen alkalmiban ha nincs barátnője. Most akkor melyik?


Arról nem beszélve hogy ti sokszor azzal jöttök hogy csak kapcsolatban, szerelemmel megy a szex, máskor meg beismeritek hogy lefekszetek olyan férfiakkal is akiket nem kedveltek, de vonzó, és egy "numerára" jó. Néha még a férfi nevét se tudjátok ha lepippantjátok egy buliban.



2023. júl. 15. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én mondjuk nem pippantok le idegeneket a buliban, és az se szimpatikus ha egy srác minden alkalmon kap hogy lefeküdjön valakivel.
2023. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Tisztázzuk, hogy nőként írok, aki jó ideje laza viszonyokban van benne. Se én nem gondolom úgy, se általános a környezetem, hogyha egy férfi komoly kapcsolatra vágyik, és nem megy bele csak szexbe (akár azért, mert már úgymond kiélte magát, akár sose volt vágyálma), az lúzer lenne. A fuckboyokról megoszlik a vélemény, én semmi rosszat nem látok benne, amennyiben ismerkedésnél egyből tisztázza, hogy nem akar komolyat.

Vannak nők, akiknek valóban nem megy érzelem nélkül, de nagyon sok olyan nő is van, aki azért 1-2-szer mondjuk kipróbálta (alkalmi szex, vagy volt mondjuk szexkapcsolata), de nem egész életében így él. Nem szimpi a kérdés, azért, mert egy nő pl. 5 éve valakit leszop.tt egy buliban ittasan, nem azt jelenti, hogy hetente akar valakit, és senkinek nincs joga számonkérni, hogy kit miért, meg miért nem. Ja, és szintén fontos, ha egy nő hetente 10 pasival van egy buliban, akkor sem muszáj bárkivel elmennie, ill. dönthet úgy, hogy jövő héttől inkább már társat akar.

2023. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdetek óta komoly kapcsolatot akartam, nem mentem bele alkalmikba. soha nem kaptam meg, hogy egy "csajozni nem tudó lúzer vagyok"
2023. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt alkalmi kapcsolatom. Tudva, hogy ott a női kielégülés nem fontos és a másik részéről nincsenek érzelmek.


Szerelem nélkül nem tudok a másikkal lefeküdni. Viszont ha szeretem, minden nap kívánom őt.


23/N

2023. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40 felett már másképp látom! Nem ítélem el a ffiakat, már én is hasonlóan gondolkodom...
2023. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért látod másképp? Mi változott?
2023. júl. 15. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

már nem szorongsz: gyerek kell, ház kell, jó munkahely kell, diploma, minden kell...Már ezek mind pipa!

Egyedülálló lettem, és?

Én nem rontok szét házasságokat, kapcsolatokat, de ha megtetszik vki megnézem. Engem is megnéznek.

Megértem a pasikat, sokan húzzák az igát, rossz kapcsolatban is, nem lép

-mert nincs hova

-gyerekek

-hitel

-szülők mit tudom én..

Ne ítélkezzünk felettük, ha néha elengedi magát és 1 pár órát olyannal tölt, aki feltölti.

2023. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!