Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan megalázom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan megalázom magam, csak hogy benne maradjak, mi a megoldás ?

Figyelt kérdés

Van egy nő az életemben, egy ideig kavartunk, életem legjobb időszaka volt, szerelmes lettem belé. Egy idő után elkezdett engem okolni a hibáim miatt, majd ezzel indokolva megszakítani a köztünk lévő pluszt. Én folyamatosan harcolok a figyelméért, a munkahelyen állandóan megyek oda ahol ő van, néha csepegteti a figyelmet. Én kvazi barátja is lennék.... míg nem volt senkim néha találkoztunk, kicsit beszéltünk. Amint írt egyből rohantam annyira örültem.


Mióta megismertem egy másik nőt és meséltem neki róla, azóta rosszabb. Már alig válaszol, ha mesélek neki akkor degradálja a nőt, pejoratív megjegyzéseket tesz, majd közli, hogy összeillünk.

Neki egyébként van férje.


Ha szólok hogy ne sértegesse már mindenért szegényt, akkor az a válasz, hogy ,, jó nekem ne mondj semmit inkább ,, vagy ha barmiert szólok, akkor az, hogy ,, nem muszáj nekünk jóba lenni,,


Valamiért nem tudok magamra nézve büszke lenni, ha meglatom valahol, akkor odamegyek és kellemetlen szitu lesz, mert senki se hívott..


Közben néha néha meg ő ír, keres..


Miert vagyok ennyire csicska????


ápr. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nincs önbecsülésed. Növelni kéne, hogy legyen emberi méltóságod, önbizalomnövelés lehetséges csak akarni kell.
ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs onismereted és onbizalmad.
ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus pasi sors.
ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ffi és nő között nem igazán létezik barátság pláne ha ahogy írtad is valaki többet akart valaha. A nő versenytársnak érzi a másik nőt azért minősíti. Neked kevés az önbizalmad ő meg nem biztos hogy merne kockáztatni. Tisztázni kellene a növel hogy milyen kapcsolat van köztetek és ki mit akar. Ha nem juttok közös nevezőre,akkor egyértelmü el kell engedni.
ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!