Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is nyomat idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is nyomat idióta poénokat?

Figyelt kérdés
Van egy négy éves kapcsolatom. A párom mindent megtesz értem, szerintem tiszteletben is rengeteget fejlődtünk (buta gyerekek voltunk az elején, én is, ő is, 24 évesek vagyunk). Nem beszél velem csúnyán, nem aláz meg. De. Szerinte nevetségesek a sztereotípiák és ő azzal fejezi ezt ki, hogy poénból mondja azokat a dolgokat, amiket a sok barom komolyan mond. Például, hogy a nő mosogatógép. Próbáltam már tesztelni, ha erre azzal reagálok, hogy akkor ő meg bankautomata, akkor ez számára sértő-e, de nem, mert ő ezt tényleg nem komolyan mondja. Lehet, hogyha komolyan mondaná, még kevésbé is zavarna, de nem kezel úgy, mint egy tárgyat, szóval nem értem, honnan jön ez a baromság. Más is tapasztalt már ilyet?
2023. júl. 15. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő valószínűleg ilyen típus. A sztereotípiák tudnak viccesek lenni, de én mondjuk ilyen poénokat nem használok. Szerintem ha mind a ketten el tudnak rajta szórakozni és nem mások előtt mondja, akkor ezzel nincs baj. Bár gondolom számodra ez inkább csak fárasztó.. mintsem vicces.
2023. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
A trollkodás feldobja az üres napokat
2023. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Apám a második feleségére mindig úgy utal, hogy "A söröm hozója". Mivel elég genya ember, ezért nem tudom eldönteni, hogy nála ez csak félresikerült humor vagy tahó gúnyolódás.
2023. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi férfiak poénkodunk, más pali nem tudom hogy van vele, de nekem herótom van az önmagukat véresen komolyan vevő nőktől, nulla humorérzékkel.

Pláne amelyiknek ilyen halál komoly feminista igazságérzete van, és kinyílik mindentől a bicska a zsebében.

Az maradjon egyedül, és nézze a falat.

2023. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Mi is sokszor poenkodunk a sztereotípiákkal. Unalmas lenne halál komolyan, fapofaval élni az életet.
2023. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kitana. ***** válasza:
42%

Rengetegen poénkodnak ilyesmikkel, én is szoktam, szerintem ezzel semmi baj nincs, amíg nem komolyan mondja valaki. Négyessel egyetértek, leginkább emiatt is kedvelem inkább a férfiak társaságát (nem ilyen pick me girlségből, és nem vagyok egyáltalán fiús nő sem és semmi bajom úgy általában a nőkkel), mert sokkal több közöttük a nem karót nyelt alak.

De ha te nem vagy vevő az ő humorára, az nem éppen egy ideális helyzet egy kapcsolatban.

2023. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezt úgy hívják, hogy szarkazmus.
2023. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
A semmiből csinálsz problémát
2023. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer kétszer vicces, de a harmadiknál már elgondolkodnék. Sokan "humor" mögé bújtatják a véleményüket, mert úgy nem lehet belekötni.
2023. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kilences miatt gondolkodtat engem is a dolog. Beb@szn@, hogyha házassága után ilyen módon kezelné a háztartást:D Nekem sokkal keményebb a humorom, de nem igazán a sztereotípiákra megyek, mert szerintem az hunortalan parasztság
2023. júl. 15. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!