Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom gyorsan elmulaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom gyorsan elmulasztani a nyomát?

Figyelt kérdés

Kiszívta egy fiú a nyakam, még pénteken. Nem is lenne vele gond, mert eltakarom sállal, vagy magas nyakú pulcsival, de csütörtökön fellépésem lesz. Nem jelenhetek meg egy dió nagyságú lila folttal a nyakamon.

Alapozó, púder, ilyesmi kilőve, mert ha megpróbálom ezekkel eltüntetni, lila lesz, és olyan mintha agyonvertek volna.:D


2010. febr. 9. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
xD PECH:D
2010. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
én egyszer csak ugy rákentem ilyen véraláfutás felszivódás segitő krémet és jobb lett. :D
2010. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
zöld korrektor,rá az alapozó rá apúder,éjszakára fogkrém,vietnami balzsam...;)sok sikert!18/L
2010. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne engedj mindenkit a nyakad közelébe, mert úgy jársz, mint ez a kretén:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__603301-..

2010. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Sósavval pillanatok alatt elmúlik, nyoma sem marad(szó szerint)...
2010. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem tudom mit hihetek el nektek:DxD

igen, ez valóban pech..:/

igazából nem lenne vele problémám, csak így h fellépés... kicsit hülyén fogok kinézni...:S:(

2010. febr. 9. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:

a persil mindent kiszed :D

tegyél rá vmi tapaszt pl ragtapasz én mondod h véletlen megszórtad vmivel de ha a nykiütőereden van az télleg szívás...

2010. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fogkrém,jég,citrom...
2010. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vastag fogkrémréteg, korrektor, fölé alapozó, megint korrektor, és púder egész nyakra, na meg arcra
2010. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. febr. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!