Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is nyomat idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is nyomat idióta poénokat?

Figyelt kérdés
Van egy négy éves kapcsolatom. A párom mindent megtesz értem, szerintem tiszteletben is rengeteget fejlődtünk (buta gyerekek voltunk az elején, én is, ő is, 24 évesek vagyunk). Nem beszél velem csúnyán, nem aláz meg. De. Szerinte nevetségesek a sztereotípiák és ő azzal fejezi ezt ki, hogy poénból mondja azokat a dolgokat, amiket a sok barom komolyan mond. Például, hogy a nő mosogatógép. Próbáltam már tesztelni, ha erre azzal reagálok, hogy akkor ő meg bankautomata, akkor ez számára sértő-e, de nem, mert ő ezt tényleg nem komolyan mondja. Lehet, hogyha komolyan mondaná, még kevésbé is zavarna, de nem kezel úgy, mint egy tárgyat, szóval nem értem, honnan jön ez a baromság. Más is tapasztalt már ilyet?
2023. júl. 15. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
5-ös vagyok, 10 eve vagyunk együtt, 8 éve házasok, és nem, nem lett olyan házasság után se. :D ez csak humor. Nekem pl a fekete humor fekszik, mégsem szoktam csecsemőket darabolni.. 32/N
2023. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez azért pozitív :D
2023. júl. 15. 15:41
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Az exem is ilyen volt. Poénkodott olyan dolgokkal, amik alapvetően sértőek. Miután megbántotta az embereket, azt mondta csak vicc volt, sőt, még a másik volt a hibás, hogy megsértődik.


Mondok példát, egyszer azt mondta hogy: "azért jöttem össze veled, mert a sok rossz közül még te voltál a legjobb", mindezt nevetve. Én éreztem hogy nem viccelt, utólag ki is derült. Vagy pl: "ha szakítanék veled ki mosogatna el?" A végén már olyan durván tolta hogy pl családi ebédnél azt mondta rám "ő egy semmirekellő, nagyon lusta", szintén nevetve, persze rajta kívül senki nem mosolygott, nagyon ciki volt, főleg hogy nem volt benne igazság. Mindig azt mondta, hogy nekem nincs humorérzékem, és azért nem tartom ezeket viccesnek. Végül amikor szétmentünk kiderült hogy pontosan úgy gondolt mindent, ahogy mondta. Bár a kiderült az túlzás, mert a szívem mélyén mindig is éreztem, hogy csak simán meg akar alázni.

2023. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

El kell különíteni a tényleg tahóságot a szarkazmustól.


A barátom szarkasztikus, engem, a szívéhez közel állókat pl sohasem bántja meg (nagyon őszinte, ez tény, de ez nem baj), de bizony akadnak, akik kiérdemlik azt a maró gúnyt, amivel válaszol nekik (pl mostohaanyám).

2023. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!