Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a rossz, ha taszítanak a kocsiból utánnam füttyögő, sörhasú, lepukkadt kopasz 40-es, 50-es férfiak?

Figyelt kérdés

39 éves nő vagyok, rendszeresen úszom, figyelek magamra, diplomám van, és miért baj, ha nem adom a szintem alá? Sokszor találkozok ilyen kocsiból füttyögő parasztokkal, múltkor is, amikor parkoltam, szálltam ki és mentem az irodába, egy pasi utánam kiáltott hogy "csini vagy, jó a feneked" (valami ilyesmit, persze alpáribb stílusban).

Volt férjem révén ismerek egy ilyen kopasz, sörhasú fickót, aki rám hajtott, miután elváltunk, vállalkozó 8 osztállyal, meg mondta, hogy összejönne velem, én meg elhajtottam, de mikor megtudta, hogy sportoló fiatal sráccal vagyok, lehordott minden k*nak.

Munkahelyen egy fiatal, 20-on éves nő, akivel jóba vagyok, ó is mondja, hogy kap ilyen jelzéseket, csak mivel fele annyi idős, mint én,és nagyon csinos is, háromszor annyit, és ő is nagyon gáznak tartja.

Miért kell ennyire lesüllyedni férfiak, hogy nem is néztek ki jól, de intelligensen sem tudtok csajozni?


2023. júl. 15. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Kisebb városban élek, és elég sok városon járok át nap mint nap, de errefelé nem fütyülgetnek meg szólnak ki az autóból az emberek...


Valami nagyon nagyon vidéki faluban élsz?


Mert errefelé ez már divatját múlt.

2023. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2023. júl. 15. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

"Miért kell ennyire lesüllyedni férfiak, hogy nem is néztek ki jól, de intelligensen sem tudtok csajozni?"


Szerintem ez a típus nem olvassa a gyakorit, alkalomadtán ott helyben kellene érdeklődnöd.

2023. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Kamu a kerdes...
2023. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, én is megkapom ezt, pár évvel fiatalabb vagyok nálad és szintén budapesti.

Elég tré itt amúgy is a pasikínálat, plusz ez a korosztály különben sem ad magára. Ráadásul valami nagyon torz önértékelésük lehet, különben nem mernének megszólítani náluk klasszisokkal jobb nőket. Én inkább vagyok egyedül, minthogy ilyen suttyókkal leálljak.

2023. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Ezek csak szórakoznak unalmukban ilyenkor, nem kell túlgondolni. Attól még mi ilyenkor zaklatás elszenvedőj vagyunk, kétségkívűl, de erről értekezni itt...???
2023. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!