Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt az egész beképzelés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki mások szerint a semminél nagyobb jeleket küldött nekem, hozzámért feltűnően mostanában, haját igazgatta ha velem beszélt, kitágult pupillával nézett rám, párszor szemezett velem, sokat kezdeményezett velem online beszélgetést. Viszont amikor részeg volt egy teljesen más emberrel kezdett el flörtölni erősen előttem, úgy hogy rám sem nézett (pedig ott voltam). Kicsit meginogtam abban, hogy tetszem neki talán. Ez csak a pia miatt volt?

2023. júl. 15. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy féltékennyé akart tenni, hátra végre lépsz is valamit.
2023. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Van olyan no aki direkt keruli azt aki erzelmeket vlt ki belole , azt hogy miert en se tudom .
2023. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Részeg ember őszinte ember
2023. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
3. Azt elcseszted. A reszeg ember tud a legjobban szineszkedni ha akar.
2023. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Vagy egyszerűen azt hiszi a nő, hogy nem érdekli a kérdezőt, hiába vár rá. Ezért összejön azzal, aki nyit felé.
2023. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5. Vagy valami nem okés a nőnél.
2023. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!