Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan próbálkozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan próbálkozzak nála? Nagyon szeretném megbeszélni vele.

Figyelt kérdés

Van egy nő, egy ideje már ismerjük egymást, nem mondom, hogy barátok lennénk, mert szerintem mindketten érezzük, hogy ez kicsit több. Szoktunk flörtölni, beszélgetni, mindig megnevettet, nagyon kedves és aranyos egyébként. Van egy baromi cuki 5 éves fia, akinek hatalmas dumája van.

A múltkor pont együtt voltunk a Balaton parton, mert én lent voltam barátokkal, ő meg a kisfiával, és megkérdezte, hogy délelőtt nem megyek-e le velük. Mikor elmentem a srácok még aludtak, de visszajőve rögtön tudták mi van, és ugrottak is vele. Ő eléggé tetovált, és nekem is van néhány, mondta nekem, hogy be kell kenni a tetkókat minimum naptejjel, ami igaz is, de nekem néha néha ez kimarad. Erre mondta, hogy akkor beken engem. Képzeljétek el, ahogy bikiniben ott áll előttem, és kicsit pipiskedik, hogy elérje a vállam, a melle néha hozzám ér, aztán lehúzza a kezeit, és úgy keni be a mellkasomon a tetkót. Baromi izgató volt, és szerintem szándékosan csinálta, mert a kisfiú már a vízben volt. Mindenképp szeretném ezt vele megbeszélni, hogy hol tartunk, és hogy merre. Én már annyira vágyom rá, mert hónapok óta ez a szitu, és szerintem többször izgatott már fel szándékosan.

Elvileg a fia megfoganása táján szexelt utoljára, mert szex kapcsolat volt, de ő érezni kezdett dolgokat, viszont a gumi kiszakadt valószínű, és még nem is volt biztos a terhessége, csak ilyen otthoni teszttel, de a pasi már akkor otthagyta teljesen, azóta nem is hallott róla. Szóval hamarosan 6 éve, hogy nem szexelt, rohadtul ki lehet éhezve, nem? Mi a véleményetek?



2023. júl. 17. 09:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez a "6 éve nem szexelt" eléggé távol áll a valóságtól. Ettől még persze lehet valami a dologból, nem azért mondtam...
2023. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeretnéd, hogy az életben ne álljon többé szóba veled, akkor csak így tovább!
2023. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
#2 miért gondolod ezt? Segítségért írtam.
2023. júl. 17. 09:18
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy 6 eve nem szexelt, akkor max maszturbalt, de azt h ennyire van batorsaga szexisen viselkedni elotted, en mar ebben nem hiszek…
2023. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
Raadasul szexkapcsolata is volt…
2023. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Hivd el randizni, miert vagy ennyire toketlen?
2023. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
#6 mert nem szeretném elrontani a dolgot. Nem tudom pontosan milyen randira hívjam? Jobb az étterem, vagy valami sétálós, fagyizós dolog, nem tudom.
2023. júl. 17. 09:24
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Azt számításba kell venned, hogy túl sok ideje sajnos nem lesz rád, mert a kisfiának szinte folyton felügyeletre van szüksége, főleg 5 évesen. Én is randiztam már szingli anyukával és bár kedves, aranyos nő volt, qrva kevés időt tudtunk együtt tölteni. De ha neked így is megéri, akkor hajrá!
2023. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

#3

Nem hiszem, hogy csak szexet akar a nő, akkor már kezdeményezett volna. Ő inkább kapcsolatot szeretne.

Te meg úgy állsz hozzá, hogy huhú, biztos már rendesen faxhiánya lehet... Ezt szerintem egyáltalán ne akarsz vele megbeszélni, mert az lesz az utolsó beszélgetés.


Vagy hívd el randira, rendesen, és kezdj vele ismerkedni, vagy hagyj neki békét.

2023. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"Baromi izgató volt, és szerintem szándékosan csinálta, mert a kisfiú már a vízben volt."

5 éves kisfiú egyedül a Balatonba?!? Hagyjuk már!

2023. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!