Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony/sportos/normal (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony/sportos/normal (nem duci) nők melyik igaz ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 11:33
A kérdező szavazást indított:
1. Férjem /pasim sportos vagy vékony
2. Kövér vagy látható túlsúlya van a paromnak
3. A férjem / párom diplomás
4. Szakmunkasa vagy érettségije van csak
5. Férjem; 600-1,5 milliót vagy ennél is többet keres
6. Egyszerűmelós , a bére 150-350 ezer között van
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

A párom vékony/sportos, csak érettségije van meg szakmája (fél év mulva diplomázik) és a fizetése 300k körül van (gyakornok)


Nem hiszem, hogy ez a statisztika bármit elmondana rólunk. Tetszett már kifejezetten duci srác is. Diplomás még sosem (22 vagyok, a korosztályommal ismerkedtem mindigis, most hosszútávú kapcsolatban vagyok egy ideje, előtte meg a srácok akik tetszettek 16-20 éves koromban nyilván nem voltak elég öregek egy diplomához)


Vékony/sportos vagyok, egy hete van diplomám és keveset keresek mert még gyakornok vagyok (megyek mesterre, nem kerestem új melót)

2023. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez így béna, mert csak egyet lehet pipálni, de mindenkinek van testalkata ÉS végzettsége (vagyis mindre van opció).
2023. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Az én férjem 4 és 5.
2023. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Átlagosan vékony, 1,5millió felett keres. Nem vagyunk házasok.
2023. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Most ennek így mi értelme? Több is igaz rá. Itt meg csak egyet lehet jelölni. Ez komolyan nem tűnt fel mikor kiírtad a kérdést?
2023. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Van testalkata, végzettsége és fizetése. Most akkor mit válasszak?:D

Használhatatlan a szavazás.

2023. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ennek semmi értelme, csak az derűl ki hogy vannak akik a pénzes palikat preferaljak masok meg a kulso belsot..
2023. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

- látható túlsúly

- diploma

- 600 ezres fizetés

2023. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!