Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kockas hasert naponta kell...

A kockas hasert naponta kell hasazni vagy ketnaponta? Normal, vekony, sportos testalkatom van, de izmosat szeretnek.26/L

Figyelt kérdés
Sportolok mar kb 5 eve. Most uszni is elkezdtem, de szeretnek izmosabb lenni. Hogyan kell?
2015. márc. 20. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sportolsz 5 éve?
2015. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amugy elösször étrend.
2015. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Futok es fittnes- ezek, edzoterembe is jartam es most itthon van egy kicsi edzoterem kialakitva. Heti 3-4 alkalommal 1,5 kb. Hasizom gyakorlatot is csinalok, de vagy nem eleget vagy nem eleg nehezet. Az etrendem egeszseges es mondtam, hogy sportos vagyok. Csak igazi kockas hasat akarok, mert most csak immel -ammal latszik.
2015. márc. 20. 17:55
 4/16 A kérdező kommentje:
marmint1,5 ora
2015. márc. 20. 17:55
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Hiába hasazol te akármennyit, ha zsír takarja. Étrend is kell, szálkásító diétával tudod leadni. Úszással meg nem nagyon leszel izmos. Akik izmosabb úszók, azok is edzenek súllyal. De pl ott van Cseh Laci aki kiváló úszó, de nem sok izom van rajta, pedig nem keveset úszik.
2015. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jah nem azert uszok. Oktatasra jarok mert nem tudok uszni. Vagyis nem tudtam. Nem tudom hogy dietazhatnek ha igy is csak epphogy nem vagyok alultaplalt. 162/52

Valamint nem artana kerek fenek es mell is ha mar no vagyok. Nem akarom meg ezt is leadni ami van.

2015. márc. 20. 19:35
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Értem. Akkor előbb izmosodni kellene tömegnövelő étrenddel és ha lehet súlyzós edzéssel. Hasazni is terheléssel kellene, így lesznek nagyobbak a kockák, amik majd leszálkásítva jól fognak mutatni.
2015. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Van esetleg valami etrend es edzesterved amit kovethetnem.

Feherje port nem szeretnek inni mert nem jol reagal ra a borom es az izuket sem szeretem.


Koszi a segitseget!

2015. márc. 20. 19:50
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem is írtam, hogy kell proteinpor. Ha megvan szilárd kajából a napi tápanyag beviteled, akkor nem kell fehérjepor. Lényeg, hogy meglegyen a mennyiség. Egy regényt lehetne ide írni de tableten vagyok így nehéz. Ha a nejem majd odaenged a géphez, akkor írok többet. :-)

De a sárga kapszula című könyvre rákereshetnél, hamar ki lehet olvasni, az alapok benne vannak.

2015. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi. Utana nezek. Varom a tobbi infot. :)
2015. márc. 20. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!