Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaljátok ezt az ellentmo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaljátok ezt az ellentmondást férfiaknál a való életben?

Figyelt kérdés

"Nincs pénzed? Számító aranyásó vagy! Az én pénzemen nem fogsz Starbucksozni!


Van pénzed? Kattant feminista/karrierista vagy! Nem érdemes veled kezdeni."


Tapasztaljátok ezt való életben is, vagy ez csak ilyen netes agymenés? Melyik a gyakoribb? Van saját tapasztalat?



2023. júl. 20. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Most a nőket kell szídni vagy a férfiakat? Jó lenne tudni a zöld miatt.
2023. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, ez még csak nem is egy, hanem több hibás gondolati minta és következtetés levonási módszer.

Tanulj meg árnyaltan gondolkozni, és akkor nem kell majd ilyen értelmetlen hülyeségeken agyalnod, amiket a kérdésedben felvetettél. Az emberek (igen, "a férfiak" is) ennél az általad ábrázolt szintnél azért kissé bonyolultabbak.

2023. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ki kérdést, mert bízom benne, hogy a való életben ez azért nem egy mindennapos jelenség. Én már nem ismerkedem, itt viszont sok ilyen általánosítást olvasok.
2023. júl. 20. 22:35
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

en azt tapasztalom hogy nincs pénzed? sebaj attol még lyuk van rajtad, penzt(segítséget) meg ugyse kapsz tőlem.


vagy

van pénzed? tartsd is el magad es a kölyköket is egyedül ha lelépnék, ne is függj tőlem. szabad akarok maradni es nem púpot a hátamra.

2023. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Férfi oldalról én magasról leszarom,h egy nőnek van e pénze vagy sem. Nekem van elég, így nincs jelentősége, hogy én fizetek e egy randin, vagy sem. Alapból úgy vagyok vele,h majd én fizetek, ha meg látom rajta,h a sajátját mindenáron ő akarja, akkor ráhagyom, nekem aztán teljesen mindegy.


Amúgy a tapasztalataimból őszintén a többség esetén nem is nagyon tudom felidézni, h mennyire volt vagy nem volt pénze az illető lányoknak, akikkel dolgom volt, szerencsére jellemzően nem ezen téma körül forogtunk :D


Max néhány rémlik,akik rá voltak görcsölve a pénz témára, de azok már rögeszmésen,így hamar véget is ért a velük való kapcsolat.

Szóval inkább úgy osztanám föl, hogy 90%-ban vannak a(ebből a szempontból) normális nők,akik nem rugóznak ezen a témán.

10%-ban meg a pénzen görcsölők, akik kb. egy személyben kimerítik a számító aranyásó és a feminista/karrierista kategóriát. Jellemzően olyan nők ezek,akik igen szegény közegből jönnek, de felküzdötték magukat egy sokkal magasabb szintre és ezt mindenkinek az orra alá dörgölik és várják,h elájuljak tőle, hát én ettől nem fogok hasra esni.

A pénz alapvetően azoknál elsődleges téma, akik voltak olyan élethelyzetben, hogy nem volt nekik és nagyon rosszul élték ezt meg, valahol megértem őket,hisz ez egy traumatikus szitura adott reakció,de az ilyen kompenzálók elől menekülök.

2023. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ezt inkább csak a gyakoris incelek harsogják, mert nem bírják ki, hogy tíz percig ne kapjanak figyelmet.


A valódi életben értelmes és normális férfiak is vannak.

2023. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Oh panaszkodnak erre ezerrel a való életben is.


Meg megy az, hogy ők a családfők, a felsőbbrendűek a kapcsolatban, hiszen a férfiak szerepe a "családfenntartás", a nők meg csak a házimunka, de aztán a legnagyobb (de értsd: legnagyobb; még a gyilkosságnál is nagyobb) bűn egy nőtől, hogy egyáltalán rá mer kérdezni, hogy mit dolgozik a férfi, hiszen akkor biztos anyagias :D

2023. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom. Sok férfit ismerek de keveset hallom Őket nyafogni.
2023. júl. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Persze!

Ha nőkent megkeresem a netto 600at csakis sz*pással kerestem...ha egy férfi keres ennyit, akkor biztosan a tudásával kereste 😏

2023. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván nem ugyanazok a férfiak sérelmezik a két ellentétes helyzetet. Amúgy meg közülük is csak a selejt vinnyog ezen.


A normális férfiak (és meglátásom szeirnt ők vannak többen) vagy leszarják a nő anyagi helyzetét, és más alapján választanam, vagy figyelembe veszik, és a számunkra megfelelőt választják. Egyikkel simcs baj.

2023. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!