Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezen hogy igazodjak ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen hogy igazodjak ki?

Figyelt kérdés

40 éves (elvileg) felnőtt férfi. Egyik nap mosolyog rám, én visszamosolygok, szemezünk, flörtöl (néha durvábban is a "kelleténél"). Odajön beszélgetni, teljesen egyértelmű jeleket küld, utánam fordul. Amikor a kollégáival van, akkor meg olyan mintha a gimiben lennék megint (nem jó értelemben), mert akkor meg falkában csinálják ugyanezt.

Következő nap meg elmegy mellettem és egy "helló" hagyja el csak a száját.

Másnap megint minden visszaáll és folyamatosan jön beszélgetni meg flörtölni.

Én is van, hogy magamtól leszólítom, beszélgetést kezdeményezek stb.


Ezt kb 2-3 hónapja játszuk napi szinten és kezdek belefáradni, hogy próbáljam kitalálni mit is szeretne.

Úgy gondolom, hogy én is elég egyértelmű vagyok, de nem mászhatok rá mert egyrészt hülyén venné ki magát, másrészt nem szeretnék pofára esni.

Kollégák vagyunk egyébként egy nagy cégnél, csak más osztályon dolgozik...szóval ezért sem szeretnék beégni, mert utána is egy helyen kell lennünk.


A kérdésem pedig: mi a fene ez, miért csinálja akkor ha nem akar semmit?


2023. júl. 21. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

-Egója legyezgetésére vagy.

-Fogadtak a kollégákkal, hogy te fogsz rámászni, csak arra vár, aztán kibeszéli, hogy milyen voltál és rád nyomul a többi kolléga is.

-Barátnője/felesége van.

-Nem mer lépni mivel munkatársak vagytok (legkevésbé reális lehetőség, mert flörtölni simán mer).

2023. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem külön csomag. Hülyén venné ki magát, ha pofára esnél, ráadásul olyan helyen, ahol dolgoznod kell. Valszeg ezért nem lép ő sem.
2023. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából ő lohol utánam, én próbálok visszafogottabb lenni, ezért sem értem. Most viszont ezzel a barátnő dologgal elgondolkoztattál...🤔
2023. júl. 21. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

"Amikor a kollégáival van, akkor meg olyan mintha a gimiben lennék megint (nem jó értelemben), mert akkor meg falkában csinálják ugyanezt."


Ez azt jelenti, hogy ők is flörtölnek veled, heccelnek? ^^

2023. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem feltéltlenül. Inkább átmennek dedósba és ha nem vesz észre, akkor bökdösik, hogy ott vagyok meg füttyögnek. Ma pl közölték, hogy menjek oda én, mert XY nem mer hozzám odajönni. Ez mondjuk nem annyira tetszik (és nem is mentem oda), csak nem tudom hova tenni az ilyen viselkedést. Pláne felnőtt emberektől.
2023. júl. 21. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfi játssza az elérhetetlent igazából, hogy te kajtass utána, a kollégáknak úgy van beadva, hogy idők kérdése mikor teszed szét a lábad, arra biztatnak, hogy menj te...


Más lenne az egész, hogyha nem merne flörtölni (főleg durván), de látnád rajta, hogy oda van érted, de így, hogy van neki bátorsága hozzá, de randira nem hív el, inkább játssza a macska-egér játékot inkább az valószínűbb, hogy ő csak szexben gondolkodna, de megvárja, hogy te kezdeményezz, biztos benne, hogy fogsz.

2023. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

nem vagy több egy kollégánál neki


mint amikor az epitőmunkások is meghúznának minden jöttment nőt.

addig vagy érdekes mig a szeme elott vagy kirakatban mint kép a falon,amugy eszébe se jutnál. egy vagy a sok leshetőből neki csak.

2023. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy kérdező de ha a pasi 40 körül én rohadtul unnám az ilyen játszmákat ilyen korban meg főleg. Csak az egóját políroztatja. Én biztos nem asszisztálnék ehhez.
2023. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max szexet akar, a többiek meg talán még fogadtak is, mikor rak meg. Ilyen cégeknél férfiak közt ez megy. Tapasztalat. Ne kezdj vele.

Még ha kapcsolat is lenne belőle, egy esetleges szakítás tönkre teszi a munkahelyed is. Kell ez neked?

2023. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha komolyak lennének a szándékai,már elhívott volna kettesben randira,nem mások előtt produkálná magát.

Ez a csoportos majomkodás is totál megalázó és dedós,jól érzed!Olyan,mintha valami egyszerű kislánynak degradálna,aki bármikor levarrható.

Aki normális,az finoman bókol,udvarol,közönség nélkül,diszkréten.Viszont amit ez az illető művel,egyszerűen csak olcsó szórakozás.Talán még feleség,gyerekek is várják otthon,miközben téged hülyít.

Szóval ahogy én látom,nem érdemes nagy reményeket fűzni hozzá.Ebből is kitűnik:a kor csak egy szám...

2023. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!