Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan igazodjak ki ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan igazodjak ki ezen a nőn? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk.

Ismertük egymást korábbról, de facebookon kezdtünk beszélgetni,majd viber, aztán találkozunk szombattól csütörtökig, azóta minden este skypon kamerázunk.

Azt mondta hogy legyünk csak barátok, miután kedden adtam neki egy csókot, persze ő visszacsókolt.

Aztán másnap semmi, csütörtökön ő kérdezte meg hogy adhat-e nekem egy csókot.

Aznap megkérdezett valami olyasmit, hogy ha találkozunk és mondjuk elcsattan egy csók akkor azután nekem nem lesz-e rossz...??!!!


Úgy éreztem hogy neki kezd már rossz lenni... Egyébként mondtam neki hogy nekem barátnak is nagyon tökéletes, de barátnőnek is az lenne.

Kérdezte hogy mit gondolok ha komolyabb lenne köztünk, de nem tudom, ezt mondtam és ezt gondolom.


2016. ápr. 22. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első lekoptatás után hagytam volna max barátnak, aztán könyörögjön ha akar valamit.
2016. ápr. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy barátnak is jó, meg barátnőnek is, szóval hölgyválasz?
2016. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy igazodj ki rajta, hogy nem fogadsz el tőle kétértelmű válaszokat, mellébeszélést és csapongást. Amíg nem tudja, mit akar, nem veszed komolyan.
2016. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!