Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottunk a baratnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a baratnőmmel, most miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Három hónapja szakítottam vele, de kérte hogy barátság maradjon meg közöttünk, mert mint embert nagyon szeret, persze majdnem minden nap ír, vagy hív hogy mi van velem, ha az úton meglát autóval, rámír hogy látott. Nekem alakulgat egy uj kapcsolat. Most végre ő is randizgat egy pasival, mondtam is hogy örülök neki és drukkolok hogy hosszú távú legyen, és szeressen belé. Amit nem értek, hogyha felhív elmondja merre randiztak, sétálltak, és felhozta hogy pont a mi kedvenc romantikus helyünkön sétállgattak, és milyen jó vot vele romantikázni! Meg hogy nagyon jó fej, az uj pasija, de mint ember rettentően hiányzok neki. Nem értem? Miért nekem mondja, ha ott az uj pasi vele kéne ezeket megosztania. Örülök neki hogy boldogok, és végre megtalálta az igazit, ezt mondtam is neki. Dicsekedni akar, vagy féltékennyé tenni? Tudja hogy nem vagyok féltékeny típus! Vagy csak mint barátnak elmesélni az élményeit?Szerintetek?
2023. júl. 23. 07:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

lelki szemetesnek vesz.

aztan ha veszekednek azt isnneked mondja, ha kibekulnek azt is


te döntöd el, asszisztalsz e ehhez vagy tiltod

2023. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem egészséges, amit csináltok. Egy dolog, hogy nem dobáltok sárt, ha meglátják egymást, de ez a napi kapcsolattartás és mindennek a megbeszélése gáz.
2023. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem keresem! Ő keres engem!
2023. júl. 23. 07:34
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

te adsz neki teret azzal h nincs letiltva felveszed neki meg stb

menjen a bnoihez ilyenekkel csevegni

2023. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
3. Ha ez neked nem jó, nem oké, akkor kinyitod a szád, és megkéred, hogy ne keressen ilyen gyakran, és főleg ne ilyen dolgokkal, mert magánügy, ami nem tartozik rád.
2023. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

A leírásból nekem nem dicsekvésnek tűnik, csak szerintem még szeret és próbálkozik, hátha féltékeny leszel. Mi másért mondaná, hogy a közös helyeteken voltak?

Azon sem lepődnék meg, ha nem is létezne a srác, de ha létezik is, csak pótlék, mert nem tud téged elengedni.

Haragudni kár rá, valószínűleg nem direkt csinálja, csak még szeret, és egy szerelmes nő bármire képes.

2023. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
dehogy szereti,csak nem meri elengedni a liant :D
2023. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#6-ossal értek egyet. Ő még nem lépett tovább, keresi az utat visszafelé. Már régen le kellett volna zárni, nem napi szinten társalogni. Azt írod, alakulóban van az új kapcsolatod. Ha nem akarod elbukni, akkor ezt sürgősen zárd rövidre, egy nő sem tűri el, az ilyesmit.

N

2023. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 6-ossal értek egyet. Ha nem akarsz tőle már tényleg semmit, inkább hagyjátok ezt a barátkozósdit. Egyikőtök sem fog tudni így továbblépni.
2023. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs túl rajtad, a pasi csak pótlék és nem is lesz, ha tartod vele a kapcsolatot, úgyhogy szépen búcsúzz el tőle örökre!
2023. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!