Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja szakítottam a barátnőmmel. Viszont nagyon sok dolog rá emlékeztet, hiányzik. Ismerkedek mással,de nem nagyon tudok mást versenybe állítani vele,ő ugyanis mindenhogy veri azokat a csajokat,akikkel,ismerkedtem vagy ismerkedek.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokszor azon kapom magam,hogy majdnem rairok, keresem.aztan elhessegetem ezt az érzést, majd ugyanoda lyukadok ki,hogy jó lenne újrakezdeni vele és ilyen labilis,hol szeretnem,hol lebeszélem magamat róla. Mit csináljak ?
2021. aug. 12. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottál, ha ő ilyen tökéletes?
2021. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert azt hittem,nem kellek neki eléggé, vagyis hogy a szexben túl sok vagyok neki.O meg azt hitte, csak a szex a központi dolog számomra.
2021. aug. 12. 00:07
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez a hajó elúszott. Máskor jobban becsüld meg.
2021. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Mik emlékeztetnek rá?

Miben veri a többit?


Amugy valszeg még gyászfolyamatban vagy.addig pihentetni kéne az ismerkedest es feldolgozni

2021. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Belső tulajdonságok,aranyos volt,kedves, normális,őszinte, olyan tisztalelku,vonzodtam hozzá.
2021. aug. 12. 00:09
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Keresd meg, hátha vissza fogad, de ne túl nyomulosan, először csak keresd H mi van veled aztán picit hagyd, majd újra írj neki, végül hívd el egy talira de legyen rövid max 1 óra... Szóba se hozd a kapcsolatokat, ha ezután hajlandó lesz még találkozni akkor nyeregbe vagy.
2021. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerettem vele lenni.
2021. aug. 12. 00:09
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem illetek össze szexuálisan, akkor nem ő az igazi. Lehet, hogy korai neked az ismerkedés.
2021. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is próbálkozz nála. Hátha...

A korodat nem írtad, de azzal legyél tisztában, hogy egyik kapcsolat, ember sem tökéletes. Előbb-utóbb le kell valakinél horgonyozni, mert sok tökéletlen van. Ez mind a csajokra, mind a pasikra igaz.

2021. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Keresd fel
2021. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!