Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég szakítottunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottunk a barátnőmmel, és sok barátnőm volt előtte is és most is lehetne, de nagyon nincs önbizalmam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Három és félhónap után szakítottunk,mert kiszeretett belőlem,én a végén mindent megpróbáltam(közben is,de volt,hogy nem éreztem magam jól vele stb.ilyenkor elég semleges voltam vele és rájött).Kűzdöttem érte napokig amikor szakított ,de zaklatásnak vette.Vittem neki virágot,közös képeket hívattam elő ,de nem akart már velem lenni.Nem érzett már semmit.Megértettem,elfogadtam.


Tudni kell,hogy volt egy fiú előttem aki miatt hónapokat sírt,mert átverte a csávó ,hogy átmegy hozzá,de nem ment sokszor,behülyítette stb.Ezután össze jött velem,de közben is helyesnek tartotta..most pedig mikor szakítottunk,azt mondta,hogy nem akar már vele lenni meg nem akar tőle semmit,de közben kiderült,hogy csak azért nem mert fél,hogy újra átveri..emiatt teljesen úgy érzem,hogy nem voltam olyan jó,hogy elfeledtessem vele.Azt mondta nekem,hogy rá lett volna igazán szüksége mindig,ezt érezte.Teljesen úgy érzem,hogy jobb nálam,és minden önbizalmamat elvette ezzel (azt a keveset is ami volt).


Linkelek képet,kérlek mondjatok rólam véleményt..őszintén,és mondjátok el mit csináljak:S


Mit csináljak?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. okt. 6. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda hogy nincsen önbizalmad. Búzásan nézel ki. Teszed magad a képeken. És csillogás effektet is beszúrtál a fülbevaóldhoz. (Ez mondjuk nem önbizalom hiány, hanem agyjátszás.)
2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
Dicsák moré! Ásszonytól ezé kápni fogsz!
2013. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik vagy te?
2013. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy nézel ki,mint akinek önbizalomhiánya van...
2013. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Régebbi képek,nem vagyok már gyíkarc..nem volt mostani,nem vagyok ilyen nyomorék,pár éve az voltam
2013. okt. 6. 14:07
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


így nézek ki most

2013. okt. 6. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is a pirosruhás vagy?
2013. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj csillagom,de akinek akkora nagy önbizalomhiánya van,nem fényképezgeti agyon magát a tükörben fél pucéran feszítve...

Na menjél ásd el magad,ne itt növeld az ego-d...

2013. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előfordul. Hosszú az élet belefér egy kis önbizalom csapolás. Az én önbizalmam oszcillációja sem kicsi elhiheted.
2013. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!