Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitsak vele ezert? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele ezert? Te szakitanal emiatt?

Figyelt kérdés

A baratom szinte biztos, hogy talalkozott tobbszor is az exevel akivel evekig se veled se nelkuled volt a kapcsolat. Ugyanazon az esemeny voltak jelen, a csaj tobbszor is posztolt onnan egy 3 napos dologrol volt szo, igaz nagy a terulet de szinte elkepzelhetetlennek tartom, hogy ne talalkoztak volna. A baratom nem emlitett semmit errol.. es kapcsoaltunk elejen is meg zaklatta a lany tobbszor is. De az is homalyos, hogy miert zaklatta elvileg feltekenykedett ra, amit nem ertek mert emondta hogy evekkel ezelott szakitott a lannyal.

Utaltam ra, hogy nem bizok benne de alliotta mindent elmond nem hazudik, szeret. Megis azt erzem hogy nem vagyok jol es nem hiszek neki. Lehet megmondom neki es szakitok inkabb vagy el se mondom es ugy szakitok? Par honapja jarunk csak..


2023. júl. 23. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, akkor ez hosszú távon csak rosszabb lesz. Beszélj vele szerintem
2023. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal off az ilyen pasi...
2023. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szóval a baratod elment egy teszem azt fesztiválra nélküled, te meg közben az exe közössegi oldalan csüngsz hogy ő nem jár e arra. És mivel igen, igy biztosan találkoztak...

Hát lol. Nem tudom a pasik hogy vannak vele, de ha én veletlenül meglátnam egy zaklató exem, akkor igyekeznék minél előbb eltűnni a szeme elől, nehogy megint jöjjön a hülyeségeivel.

2023. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szakíts, mert nem bízol benne, anélkül nincs értelme tovább folytatni.
2023. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3, de valoszinu a pasim adta a lovat a csaj ala, mert x eve szakitottak es mikor mar velem jart akkor is hivogatta a csaj. Nekem alig mondott errol valamit a baratom, de nem nehez kitalni hogy napi kapcsoaltban lehettek sot akar szex is es lehet rajott a csaj, hogy vagyok es ettpl jogosan bekattant. Nem egy csunya no akinek ne jutna soha tobbe senki igy nehez elhinni hogy evkig csak zaklatta es a baratom ezt szo nelkul turte evekig.

Emiatt szerintem jogos lenne azaz elvarasom, hogy szoljon ha kozeleben volt, mert biztosan besuelt vele vagy leglabb megemlithette volna, hogy latta de csak koszont neki es mar nem erdekli.

2023. júl. 23. 18:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ők a bódésok,akik ugyanott dolgoztak?

Egyébként igen,jogosan merül fel benned a kétely,ugyanis nyilvánvalóan nem hívogat egy nő rendszeresen olyan férfit,akitől nem kap semmit.Biztosan nem csak úgy a semmiből felkelt a csaj reggel, majd elhatározta,hogy nnnaaa,akkor ma zaklatni fogom az exem...Egyértelműen adta alá a kedves barátod a lovat.Ha nem így lenne,akkor említette volna,hogy a fesztiválon találkoztak.

2023. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6, igen. Ma este talalkozom vele es egyre inkabb az jar a fejmben, hogy szakitanom kellene akarmit is mondjon.
2023. júl. 23. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is szakits. Ha tett valamit, ha nem, ez a fajta féltekenykedes mar nem egeszseges. Ne gyötörd. Meglepően kicsi tud lenni ez az ország, barhol felbukkanhat egy-egy ex (tapasztalat).

Meg az is hogy az exei oldalai nézed... Ne kínozd magaddal, engedd el.

2023. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8, szerinted belefer egy kapcsolatba az amit muvel? Feltekenykedes? Azert mert latok valamit ami jogos es felmerul a kerdes moert nem szol nekem errol?
2023. júl. 23. 19:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret és tisztel.
2023. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!