Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szakítanátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátnőmmel és bár láttam/látok csinos, szép lányokat, egyikőjük, aki a tágabb ismerősi körömben van, nagyon megtetszett. Máskor is volt már, hogy bejött egy nő, de kb. addig is volt eszembe, nem gondoltam túl.

Azonban amióta tavaly tavasszal találkoztam a szóban forgó lánnyal nem tudom kiverni a fejemből. Ritkán még az adatlapjára is rámegyek, ami után persze van egy kis bűntudatom.

Ha tudnám, hogy abszolút esélytelen a dolog, akkor talán nem piszkálna, de mintha láttam volna a tekintetében valamit (lehet én gondolom túl, nem tartom elképzelhetetlennek).

A barátnőmmel néha van egy kis csörte a kapcsolatunkban, de szeretem őt, már kialakult az a klasszikus kötődés. Viszont ezt az új érzést nem tudom magamban hova tenni, egyszerűen nagyon tetszik és kész az illető lány.

Mi a legjobb megoldás ebben az esetben tapasztalataitok szerint?

Lehet erre valami érdemleges tanácsot adni?



2023. jún. 21. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szakítás és aztán próbálkozz a másiknál, így, hogy a mostanival maradsz csak húzod az ő idejét is és a sajátodat is fölöslegesen. Nem vagy szerelmes, a szeretet se mély, hogyha tavaly óta(!) más jár a fejedben. Semmi értelme kapcsolatban maradni.
2023. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az 1-essel. Ne verd át szegény lány.
2023. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Jobbat érdemel nálad.
2023. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Vedd fel a kapcsolatot az új lánnyal. Lehet egy randiból kiderül hogy mégse tetszik.

Ha meg igen és lesz még randi, akkor szakítani kéne a jelenlegivel.

Egyébként is, milyen kapcsolat az, ahol egy éve más nő jár a fejedben?

2023. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy non stop csak róla ábrándozom, csak azt, hogy ilyen még nem volt, hogy valakit azért ne felejtsek úgy el, hogy ne jusson eszembe egy héten egyszer mondjuk.

Szerintem az nem lenne korrekt a barátnőmmel szemben elsősorban, valamint a másik lány is lehet egyből arra gondolna, hogy nem vagyok egy egyenes ember. Ha ilyennek ismerne meg, vagy ezt látná, hogy így cselezek, akkor lehet nem is tudna bennem megbízni soha.

Azért a tanácsot köszönöm, ment a zöld kéz!

2023. jún. 22. 13:11
 6/11 anonim ***** válasza:

És a lány ki van elégítve a kapcsolatotokban? Van szex?


Ne hitegesd, szakíts. Jobbat érdemel. :)

2023. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5# Nézd, emiatt ne legyen álmatlan éjszakád, egy szimpla délutáni kávézásra hívsz valakit.

És a barátnőd, tán nem ábrándozik más férfiakról? Dehogynem. Ne légy naív.

2023. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Minek másik nő ha majd azt is megcsalod?
2023. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
8. Neki mindent lehet, úgy néz ki. :)
2023. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Előbb menj randizni az új lánnyal, 2-3 tali minimum kellene higy megismerd picit és lásd h ő mit érez , hogyan viszonyul hozzad, aztán ha a lánynak is tetszel, akkor szakitasz és kesz.

Ha viszont nem tetszel sz új csajnak akkor maradj ebbe a kapcsolatba ;) jó azért ha van egy biztos pina :P

2023. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!