Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként ért már titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ért már titeket szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés
Egy alkalommal tizenéves lányok szólítgattak az utcán, egyszer pedig egy idősebb nő megfogdosott bevásárlás közben.

2023. júl. 24. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Engem szórakozóhelyen rendszeres tapogatnak olyanok akiktől hányni tudnék, de ez van, udvariasan odébb állok.

Utcán meg van, hogy kapok egy-két szót, de én ezeket nem sorolnám a szexuális zaklatás témakörbe.

2023. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Előtörténet: egy tantárgy nem ment, így iskolát váltottam.

1* egy buszon nézett egy csávó, majd leszálltam és követett. Megszólított, megkérdezte, hogy mekkora a *m? Leblokkoltam, így hagyott békén.

"Érdekes" módon azon a szeptemberben az új suliban találkoztunk: akkor már nem próbálkozott.

2023. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Munkahelyi buliban a főnökasszonnyal táncoltam, fogdosta a fenekem, majd a farkamat is megfogta. Ledöbbentem, de nem viselt meg lelkileg, nem èrtékeltem zaklatásnak, csak egy próbálkozás volt.
2023. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
A volt főnöknőm puhos testét láttam, mert előttem öltözött át. Megrázó élmény volt a sok úszógumi a hasán.
2023. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Irigyellek, hogy ez a két eset volt neked. Nőkkel hetente több ilyen történik.
2023. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Hol?
2023. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon megrázó lehet nektek…..
2023. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
35%

Bárcsak egy korban, testalkatban hozzám illő, szexéhes hölgy zaklatna engem...🙏❤️😜

39/F

2023. júl. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Azért megnézném a vigyori hapsikat, mikor egy pszichopata kajakos lány felbassza őket a falra, és meganálozza az evező lapáttal!

EZ a zaklatás, és az erőszak, nem az, ha egy nebánstvirág remegő szempillákkal flörtöl veled, mint ahogyan a férfiak ezt általában elképzelik!

2023. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
4es, iszonyú megrázó lehetett egy telt női has, remélem azért nem omlottál össze pszichésen!
2023. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!