Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadulni ilyen embertől? Ez már átment zaklatásba. Egy olyan exről van szó, akivel van egy 10 hónapos gyerekünk, csak apasági lett írva.

Figyelt kérdés
Hónapokig könyörögtem, hogy dolgozzon, mértékkel nem érdekelt volna, ha iszik, de az is mértéktelenné vált, gyerekkel sem segített, de cserébe legalább aludt nap közben is, vagy barátokkal piált, ki tudja, hányszor nem csalt meg. Terhesség elején meg elvileg vissza akarta könyörögni magát a volt feleségéhez.
2023. júl. 18. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Területileg illetékes jogi segítségnyújtó osztály? Melyik régióban tartózkodsz jelenleg?


Esetleg még a lakóhelyed szerinti családsegítő szolgálat munkatársai - nekem nincsenek igazán jó tapasztalataim az enyémmel...


Kérhetsz költségmentesen pártfogó ügyvédet, ha olyan az anyagi helyzeted. Szüleid? Testvéreid? Unokatestvérek?


A férfi szülei? Testvérei? Unokatestvérei?

2023. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Első felét köszönöm.



"Szüleid? Testvéreid? Unokatestvérek?



A férfi szülei? Testvérei? Unokatestvérei?"


Velük mi van? Nem értem, miért lényegesek.

2023. júl. 18. 08:03
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Minden bántás nélkül, tényleg egy ilyen embernek szültél gyereket? Nem derült ki milyen mielőtt terhes lettél? Meddig voltatok együtt előtte? Ez ilyen pár hetes kapcsolat volt?
2023. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Igazabol te is buta vagy, tudtad hogy visszamenne, de megis szultel neki.
2023. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Én sem értem, hogyan lehet VAKON MEGBÍZNI(!) egy férfiban. De Te tudod...


Engem szerencsére nagyon zárkózottá és bizalmatlanná formált a Gondviselés.


Most már megtörtént a baj. Az országos kríziskezelőnél kivizsgáltathatod az esetet/eseményeket. 06-80-20-55-20.


Online felületen is lehet írni nekik. Nagy átlagban a férfiak szinte semmiért nem vállalnak felelősséget. Kizárólag önmagukat szeretik.

2023. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözöl.
2023. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Keresd gazdag pasit, akinek szulhetsz ész nélkül. Legyél mint Berki özvegye
2023. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Most komolyan...

10hónapos a gyerek. 9 hónap a terhesség. Az 19 hónap. Durván 1,5 év.

Egy ilyen szintű lezülléshez nemhiszem, hogy ennyi idő elég.

Hol volt az eszed, amikor terhes lettél?

Zaklat. Ez mégis miben merül ki?

Azt sem tudjuk hol laksz, együtt laktok-e még, vagy egyáltalan mi a szitu?!

2023. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Ebben a történetben természetesen te vagy a hibás. Minek szülsz egy ilyen embernek? Mostmár edd meg, amit kifőztél.
2023. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
9# szerintem ez a nő azthitte, hogy világ legboldogabb apukája lesz, ha gyereket csinálja neki 😂
2023. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!