Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párod aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod aki nem mindig fordított figyelmet a higiéniára?

Figyelt kérdés

Volt már olyan párod akiről időközben derült ki hogy nem minden esetben figyel a higiéniára?

Legyen az a személyes higiénia akár a környezete higiéniája.

Sikerült megbeszélni vele ezt a problémát.

Milyen tapasztalatod volt ezzel a dologgal?


2023. júl. 25. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, nem tartott sokáig a dolog.


Ez tipikusan egy olyan téma, amin nincs mit megbeszélni. Senkinek sem leszek a pótmamája, aki megtanítja neki, hogy tudod, kakilás után megmosakszunk és a taknyos zsebkendőt nem tesszük az asztalra.

2023. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fuh #1 ez nagyon durva. :O



Kérdező kérdés mit jelent nálad a higiénia, tisztaságmánia, hogy a poharat nem hagyhatja az asztalon véletlenül egyszer se, vagy azt, hogy a kádat maga után nem tisztítja ki.

Mert azért vannak fokozatai a higiéniának ám.

2023. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Most van, vagyis már 10 éve az... Nem igazán érdekli a dolog, nagyon halvány feljődés van csak
2023. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mostanival 2 higéniás problémám van, de dolgozunk rajta. Az első hogy mindig meg kell hogy mossuk a zöldséget és a gyümölcsöt, a másik hogy nem megyünk be cipővel a lakásba.
2023. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kitettem a francba. Erről nem kell szerintem beszélgetni felnőtt emberekkel.
2023. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember esetében hogy képzeled? Elmagyarázod neki, hogy miként és milyen sűrűn mosakodjon, meg ilyesmi? Halál gusztustalan és vérciki. A környezet meg... nem mindegy, mennyire kupis, mert ha kissé trehány, az még ok, de ha nagyon, azzal pl. nem tudnék együttélni, mert én se vagyok olyan, hogy mindig glédában áll minden, és egy ránc sincs a díszpárnán, de semmi nem büdösödik, nem jönnek rá a rovarok, nem ragad, stb.
2023. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Sokat vagyok külföldiek között. Sokuk véleménye, hogy a magyar emberek túlzásba viszik.
2023. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mit értünk külföld alatt :))
2023. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt. Ugyanis ezt azonnal kihangolja az ember.
2023. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as. Például Tirpák Földön.
2023. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!