Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt van az, hogy mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az, hogy mikor egy nő maga alatt van (pl:szakìtàs miatt) elvàrja,hogy a fèrfi kollègàk ismerősök meghallgassàk, felkaroljàk, megèrtsèk vagy segìtsenek nekik àm fordìtott esetben egy nő kiakad, hogy mit panaszkodsz pasi lètedre?

Figyelt kérdés

Mèg mielőtt nekem esnèl nem szakìtàs utàn vagyok.


Sokszor tapasztaltam ès mondtàk is el nekem a nők, hogy igen ők ezt elvàrjàk, de őket a màsik problèmàja nem èrdekli. Nekik csak az a fontos, hogy őket hallgassàk meg, szòrakoztassàk, ha igènyli, de őket a màsik problèmàja, panaszkodàsa nem èrdekli.



Ez ìgy baromira nem fair..

Van màs is aki többször szembesült ezzel?



2023. júl. 20. 09:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
12%
Mert vannak különbségek férfiak és nők között. Egy férfinál hülyén néz ki ha a kollégáinak elkezd panaszkodni egész nap, meg rinyálni a nőügyei miatt, míg a nőknél ez természetes dolog. Egy férfitól elvárják, hogy erős legyen szellemileg, számítanak rá.
2023. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Még nőkként is tapasztaltam, de ez nem nemtől függ, hanem a személyiségtől. Illetve nem vagy te köteles patyolgatni senkit és máshoz sem menni vigaszért, mire van a családod? ^^
2023. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
31%

Mert a pasik materiális beállítottságúak alapból, ők a problémákat nem kibeszélik hanem megoldják és meg is tudják oldani, ez okoz számukra kihívást és önmaguk megelégedését. Panaszkodással semmire sem mennek, kívülálló számára ez férfiatlan és értelmezhetetlen.


A nőknek meg szükségük van kibeszélni a gondjaikat, ez okoz megnyugvást számukra, míg a gondok valójában megoldatlanok maradnak, de a jólétet már megszolgálta a kipanaszkodás.

2023. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem az ilyen "elvárásokat" vagy fogadod vagy sem, a te határaidon múlik, de ha figyelmet adsz ajándékba, azt már nem lehet visszakérni.

Hogy ki mennyire mutatja ki az érzelmeit, avat bele a magánéletébe egy munkahelyen, az azért nagyon vegyes.Vannak akik full nyitottak, mások kifejezetten félnek tőle. Társadalmilag persze még mindig elfogadottabb, ha egy nő érzelmesebb és segítséget kér, egy férfi pedig erős és megoldja a problémáit. DE egyedi személyiségek nagyon különbözők, mert vannak igen zárkózott, kemény nők is és vannak lágy, sírós, pletykás férfiak is. Nem érdemes hát általánosítani pár példából.

2023. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem vagy köteles meghallgatni, és senki nem köteles meghallgatni téged. Ez mindkét irányban működik. Pl mindkeni szeretne random kapni milliókat valakitől, de adni senki sem. Ez ugyanaz a szituáció.


Egyébként mindenki beszélje meg a barátaival ezt szűk körben. Ez lenne a normális szerintem. Nem tartozik ez mindenkire.

2023. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Nemtom ki melyik bolygón él, nálunk se nőt, se férfit nem pátyolgatnak.
2023. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
1%
#6 Én a Vénuszon! Jó meleg van itt, lehet át kéne állnom a rövidgatyára!
2023. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
22%
Menj át a Marsra, ott állítólag lehet síelni, mert van valami olyan mint a hó.
2023. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk se pátyolgatnak nőket se, illetve de, egy pasit pátyolgattak mikor mindig kirakta a nője. De őt se nagyon, csak olyan light-osan. Inkább kinevetik pasit is nőt is mikor nincs senkije vagy szakított, ha meg összejön neki az álompár hirtelen ő lesz az Isten mindenki csorgatja rá a nyálát mert már foglalt.
2023. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
2%
#8 Remek ötlet, de előtte még be kell ugranom a Neptunuszra. Jég kell a koktélba...
2023. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!