Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi éjszaka míg alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi éjszaka míg alszik is átöleli a nőt, jelentheti h nem akarja elvesziteni, kötődik hozzá? Vagy csak megszokta?

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Semmit se jelent
2023. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor is így volt, mikor sejtettük, hogy csak egy kaland az egész. Szóval ez még önmagában nem jelent semmit szerintem.


N

2023. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én aludtam már így random buli után is osztálykiránduláson. Semmi nem volt köztünk, még csók se. Nem is jöttem be neki, csak poénkodtunk (15 évesen vicces volt).


Nem jelent semmit.

2023. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Az exem akkor is engem atolelve aludt el, amikor már semmi szex nem volt köztünk és nemsoká szakított is velem. Megszokás.
2023. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keves olelest kapott gyerekkpraban, az anyja nem olelte meg.
2023. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ott, a párnáját öleli.
2023. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!