Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vernétek ki a fejetekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mendy98 kérdése:

Hogy vernétek ki a fejetekből valakit, aki hirtelen első látásra megtetszett?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a múltkor voltam állasinterjún és az interjúztató egy velem kb egykorú srác volt.


Látszott rajta, hogy zavarban van és feszengett, viszont nagyon kedves és segítőkész volt, emellett annyira aranyos, hogy megfogott.

Bejelölt Facebookon, hogy ha bármi kérdésem van vagy segítségre van szükségem a munkával kapcsolatban akkor nyugodtan írjak neki messengeren.

Utána volt is kérdésem, írtam neki és szintén készségesen segitett, sőt hívott hogy menjek be valamelyik nap, úgy könnyebben tud segíteni.

Megnéztem a profilját. Sok dologban hasonlítunk, pl zenei ízlés, filmek, stb.


Viszont azóta rengetegszer eszembe jut. Természetesen nem zúgtam bele ennyitől, viszont nem is akarok és abban kérek segítséget, hogy hogy állítsam le magam már most.

Még álmodtam is róla...


Nem vagyok boldog egy párkapcsolatban.

Nem akarok szenvedni, másokhoz igazodni, aggódni a másikért majd tönkretenni mindkettőnk lelkivilágát az esetleges párkapcsolati problémákkal.

Egy éve zárva tartom a szívem és ez szeretném ha így is maradna.


Ha munkatársak leszünk nem szakíthatom meg vele a kapcsolatot, főleg úgy h ha bármi problémám van, neki kell szólnom. Bevallom ilyenkor védekezésből bunkóskodni is szoktam, de azt a felettesemmel szintén nem tehetem meg.

Így hogyan védekezzek az ellen, h ne legyenek felé érzelmeim és ne vonzódjak hozzá?


24/L



2023. júl. 25. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

az ilyen hirtelen fellángolásokra nekem az a megoldás, ha görcsös elfojtás helyett hagyod meglódulni a fantáziádat, valamint ha munkatársak lesztek, tölts vele viszonylag sok időt.

rövidesen azt veszed észre, hogy már nem is olyan vonzó és érdekes.

2023. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Uha, és ha fordítva sül el a dolog?

Én általában ki szoktam tartani valaki mellett akit megszeretek és csak még jobban belehabarodok, tehát az én esetemben ez nem biztos, h jó megoldás.


Arra gondoltam, h rajzoljam le a srácot és így kirajzolnám magamból esetleg, meg kíírom versben amit érzek.

Szerintetek ez jó megoldás?

Na persze ezen kívül is jöhetnek a tanácsok rahedlivel.

2023. júl. 25. 17:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is az első véleményén vagyok pedig, mert a fellángolás mindig annak a szüleménye, hogy nem ismered, de elképzelsz róla fene sok jót. A fellángoláskor nem gondolsz olyan eshetőségekre, hogy unalmas, szótlan, bűzlik a hónalja, horkol, rasszista, hűtlen, stb. Csak a jó tulajdonságokat vetíted ki rá, képzeled bele. Na, és ha ugye dumálsz vele, töltesz vele időd, akkor kijönnek a hátulütők...

Ha mégis erősödik az érzés, akkor az már nem fellángolás, onnantól szerelem.

2023. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Ti nok mindig bizseregtek csak rossz idoben rossz helyen.. itt a ki írások nagy része vagy foglalt házas /kapcsolatban élő pasik vagy fönökökre iranyul akire egybol ra cuppantok ..
2023. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Igazság szerint pont attól félek, h véletlenül sem akarom, h szerelem legyen belőle.
2023. júl. 25. 17:51
 6/19 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: üres pohárba könnyű vizet önteni. A te szíves pohara üres (a rossz párkapcsolatod miatt) ezért nagyon könnyen betalál a "víz", s kezdsz vonzódni új pasikhoz.

1) Rakd rendbe a kapcsolatod vagy zárd le.

2) A pasi nem munka miatt jelölt be, hanem mert bejöttél neki és próbál kezdeményezni.

2023. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1. Nincs kapcsolatom másfél éve. Bocsánat ha esetleg félreérthető voltam és úgy tűnt.
2023. júl. 25. 18:43
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Akkor miért akarod kiverni a fejéből. Neki van valakije?
2023. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Többször úgysem találkozom vele még véletlen sem, tehát mindegy.
2023. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#7 ha nincs kapcsolatod de tetszik valaki akkor mi a szöszön lamentálsz??? Hajrá :)
2023. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!