Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan, hogy első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy első látásra nem tetszett annyira nektek valaki, de később megtetszett? Van olyan, aki nem képes erre, ha nem igazán tetszik neki elsőre később se fog?

Figyelt kérdés

Több embertől hallottam már azt, hogy első látásra nem tetszett, vagy nem igazán tetszett neki a barátja/barátnője, de később nagyon megtetszett a szemükben. Ezt még sose tapasztaltam meg. Hogyha valaki nem jött be első látásra, később se tudtam hozzá vonzódni. Ez nálam azért problémás, mert nem vagyok valami sikeres a nőknél, mindig azok tetszenek meg akik nem viszonozzák, ezért a legjobb amit tehetek az, hogy türelmes leszek.


Barátom nem érzi át a problémámat, mert neki a nők 90%-a bejön, nekem kb. a 30% és, ha személyiségileg bejön neki egy lány, akkor általában szexuális vonzalmat is tud érezni felé. Én próbálkoztam úgymond "lejjebb adni". Több lánnyal találkoztam különböző társkeresőkön, tinderen, úgy voltam vele, hogy tök jókat beszélgettünk, igaz nem éreztem olyan nagy vonzalmat a másik fele, de elmentem találkozókra. Mindig az lett a találkozások vége, hogy nem szerettem volna másodikat. Nem voltak gázosak, némelyikkel élőben is tök jókat tudtunk beszélgetni, de valahogy hiányzott az a bizsergés, hogy szeretnék vele többször találkozni, szeretnék csókolózni.


Több esélyt kellett volna adnom? Ha megkérdeztem volna tőle, hogy találkozunk e még az nem lett volna hazugság? Hányzik belőlem az a képesség, ami sok emberben benne van, hogyha elsőre valaki nem tetszik több alkalommal megtetszhet?


2021. jan. 21. 19:55
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem is hülyeség, ha valaki nem tetszik és nem vonzódok hozzá, akkor nem kell erőltetni. Úgyse fog működni.

Nem is feltétlen kell lejjebb adni, mert szerintem sokszor nem is feltétlen a kinézeten múlik, hogy mennyire van meg a vonzalom, de ja, szerintem nem érdemes kompromisszumot kötni már itt a legelején, mert csak kínlódás van belőle.

2021. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nőként írom, volt velem ilyen. Nem párkeresési, ismerkedési céllal találkoztunk először, teljesen más környezetben, így számomra elsőre inkább semleges volt. Aztán bejelölt fb-on, és tisztán emlékszem, hogy átfutott rajtam, mennyire nem előnyös a profilképe és elég furcsa vonásai vannak élőben is. De folyamatosan keresett, beszélgettünk, számomra pedig egyre izgalmasabbak lettek ezek a levelezések és már nem tudom hol, de fordult bennem valami. Én is elkezdtem flörtölni vele és azokat a furcsa vonásait már nem is találtam taszítónak, a személyisége győzött, hozta magával a kémiát is.
2021. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nőként velem is volt ilyen. Helyes srác volt, de olyan semmilyen, üresfejű hülyegyereknek tűnt inkább, szóval nem nyert meg elsőre.


Aztán később rájöttem, hogy nagyon értelmes, sok mindenről lehet vele beszélgetni (voltak közös óráink az egyetemen stb), és mellette nagyon udvarias (lovagias) is volt, szóval úgy beleestem, mint vak ló a gödörbe.

2021. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok és velem is volt ilyen. Nem akartam tőle semmit, mert nem vonzott egyáltalán, aztán elutazott külföldre 1 hónapig, akkor eldöntöttem, hogy mégiscsak akarom vele.
2021. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Velem is volt mar ilyen. Szamomra ha a szemelyisege alapbol vonz es tetszik, akkor kivulrol is elkezdem szebbnek latni az illetot. Persze aki tenyleg durvan nem az esetem, annal sajnos ez sem segit, beismerem, de volt mar ra pelda tobbszor, hogy elkezdtem vonzodni egy emberhez, aki ugy elso ranezesre nem mozgatott meg bennem semmit, csak miutan megismertem.
2021. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nőként úgy vagyok ezzel (kicsit elnagyolva), hogy külsőre van a "rendben" kategória és a "nemkösz" kategória.

Több kell ahhoz, hogy valaki igazán tetsszen, ez kialakul, ha jobban megismerem. Elsőre sosem leszek szerelmes. Viszont ha valaki külsőre nagyon nem jön be, akkor ahhoz nem fogok tudni vonzódni.

2021. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oda vagyok a szép női arcokért. Ebből az egyből egyáltalán nem tudok lejjebb adni.
2021. jan. 24. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte csak ilyen volt.
2021. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!