Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok van esélyem egy discoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok van esélyem egy discoban csajt találni?

Figyelt kérdés

Rövid haj, barna szem 188 magas sportos fiú vagyok.

Van képem is így talán jobban látjátok az esélyeket.


[link]


2010. okt. 14. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egy éjszakára naná, hogy van. :D
2010. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Te inkább a kocsmába keresél falusikám.
2010. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hozzám képest te egy brad pitt vagy tezsvír
2010. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ha kimegy az áram biztos:D
2010. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szép a kép neve, egyébként fiú vagyok szóval lövésem sincs.
2010. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdésedre válaszolva, igen van esélyed arra hogy a discoban lányokat találj, az már más kérdés, hogy jutsz-e velük valamire
2010. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Fúú hát nekem nagyon nem tetszel bocsi, de attól persze még másnak tetszhetsz.
2010. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

"Rövid haj, barna szem 188 magas sportos fiú vagyok." hát igen... ez az internet világa... nagyon nem így nézel ki ahogy leirtad. De bátor vagy hogy képet feltettél. Öcsém. Szerintem fogalmad sincs hogy hányan röhögnek rajtad. Igazából, tipikus falusi gyerek vagy. Magas vézna iszákos. Kinek kell az? A magadfajtákon a csajok röhögnek a diszkóban, vagy szánalmasnak találják, hogy egy csapat falusi alkesz beözönlik aztán kínlódik valami gagyi csajozós dumával amit ő menőnek tart. Na drágám. Maradj a falvadban a kocsmádban és hallgasd a mulatószenét továbbra is. Régen ahova jártam discoba volt pér ilyen srác.. csatt részegen elkezdtek udvarolni nekem. Attól kezdve többet nem jöttek oda. A szellemileg fejlettebb réteg lenézi azokat akik alkoholt fogyasztanak. Mert az a szer butít és romba dönt! Bocsáss meg hogy ezt mind leírtam, de szerintem jobb ha tisztában vagy azzal hogy milyen benyomást keltesz az emberekben.

16/L

2010. okt. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen gonoszak egyesek. Nem tudtátok volna azt írni, hogy ne haragudj nekem nem tetszel? Korrektebb lett volna. Ez az utolsó válasz meg kb. mindennek a teteje :S Te válasz ki unszimpátiát a 16 életéveddel együtt, nem a képen szereplő srác.
2010. okt. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: azt ne mondd hogy nem ijednél meg tőle??:O
2010. okt. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!