Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most van nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most van nála esélyem?

Figyelt kérdés

egy nagy buliról(kb voltak vagy 60-an csak baráti körből én nem voltam ott de ő igen) beszélgettem a lánnyal aki tetszik és azt mondta hogy most nem pasizott be meg hogy akkor nem volt ott megfelelő alany stb.Épp el akartam hívni valahova amikor mondta hogy de viszont látta az exét és hogy nem tudja hogy szereti -e még mert teljesen elpirult meg ilyenek.

Elég régóta ismerjük egymást és mindig így viselkedik velem én meg nem tudtam eldönteni hogy akkor most mást is érez vagy viszonzatlan.


2011. okt. 2. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy médiumot és az 50% eséllyel eltalálja a helyes választ, vagy hívd el randizni és 100% tudni fogod mi a helyzet köztetek.
2011. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem egyes férfiaknak mi a bajuk... Én se vagyok egy bátor ember ezt beismerem de mi olyan nehéz abban hogy elhívd randizni? Vagy ha tényleg nem mered elhívni akkor kérd meg egy közös ismerősötöket hogy szervezzen le neki egy vakrandit (veled) olyan szöveggel hogy "ez a pasi biztos be fog neked jönni, majd meglátod ha találkozol vele" így már eleve egy pozitív dologgal indul a randitok és ha tényleg érdekled akkor kellemesen meg lesz lepve hogy más szerint is egymáshoz illetek. Bár ez a módszer elég necces, de legalább annyira túlkomplikált hogy még be is jöhet. Egy dolgot ne tegyél, ne ronts ajtóstól a házba pl "te vagy életem nője és kimondhatatlanul boldog lennék ha randiznál velem" Az ilyesmit nem veszik jól a nők, ha randira hívod akkor légy laza és ne alázkodj meg, viselkedj egyenrangú félként. Talán felsoroltam a tipikus dolgokat ami a mai tinikre jellemző.
2011. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen általában ezt csinálnám de

1. egyszer már elég durván összevesztünk

2. osztálytársam és egy elcseszett randi után még nem szeretnék 3 évig találkozni vele

2011. okt. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!