Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,akinek bejön egy osztálytársam,aki 15.A baj az,hogy nem tudom,hogy tetszem-e neki,azaz,hogy van e valamennyi esélyem nála egyáltalán.Órán sokszor összenézünk,mert én őt nézem és ő is felém néz.Ez napokig így volt,de aztán tegnap órán hangosan megkérdezte nevetve,hogy miért bámulom annyira.Ma is halottam,hogy ezt mondta az egyik osztársunknak,aki mellette ül és nevettek.Ha Facebookon ráírok,akkor mindig visszaír,minden kérdésemre válaszol.Viszont ő sosem kérdez semmit.Beszédes típus,aki egy csomó lánnyal beszélget.Néha hozzám is odajön,múltkor pl azt kérdezte,hogy a vörös melírcsík eredeti-e a hajamban.

Szerintetek?Illetve hogyan közeledjek felé,hogy ne legyen túl feltűnő se a srác,se az osztály előtt?

Kérlek segítsetek,mert nem egy átlag tini vagyok,akinek mindenki bejön.Nálam az ilyen csak évente egyszer van,ha egyáltalán találok megfelelő személyt.Tetszik és kedvelem is.Mit tegyek?

A normális válaszokat előre is köszönöm!

16/L


2011. okt. 14. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,szemezz vele(vagy próbálj...) de amúgy házi nyúlra nem lövünk.... Elég ritka az osztályon belüli működő kapcsolat,de cáfolj rám...
2011. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk.
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőkkel!...

Mivel tegyük fel, hogy jártok... de nem valószínű, hogy ez a kapcsolat évekig fog tartani. Ha ezután is egy osztáyba jártok, az rányomja a bélyeget a társaság hangulatára is...

Persze ha neked nagyon bejön a srác, menj oda hozzá, beszélgess el vele akármiről, csak ne az időjárásról! ;D

Sok sikert! 15/L

2011. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányok, ismerkedjünk!


Írjatok privit, ha unatkoztok, főleg hajdú-bihari csajok írjanak.


Egy ölelésben is benne vagyok vagy közös programokra is elmehetnénk. Főleg Debrecenben aktuális.

2011. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!