Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi miért nem érti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért nem érti hogy igenis el kellett volna mondania hogy csak egy gyakornok?

Figyelt kérdés

Gyakornok egy multinál de ezt nem mondta el. Csak azt mondta hogy ő ott dolgozik abban a pozícióban. Mástól kellett megtudnom, hogy hazudott.


Erre a pasi eljátsza hogy ő nem érti ez miért olyan fontos részlet.



2023. júl. 28. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz vele többet.
2023. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem hazudott semmiben, de amúgy őrülj, hogy bárki szobaáll veled, ha ilyen hisztérika vagy. Lényegében egy nagyon egyszerű mondatot sem tudsz értelmezni. (A gyakornokok is ott dolgoznak, hahó.)
2023. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 2


azért az nem mindegy hogy azt mondta hogy vállalati kommunikációval foglalkozik, erre kiderül hogy csak egy gyakornok, magyarul gondolom kifutófiú meg a kávét főzi, egy kis senki csicska diák.

2023. júl. 28. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: Aham. Szóval így... Hát, akkor közöld már szegénnyel, hogy fogalmad sincs, hogy mit jelent az a szó, hogy gyakornok. Én pl. gépészmérnök gyakornokként tervrajzokat csináltam és ellenőriztem. Kávét valahogy soha, senkinek sem vittem se szakmai, se egyetemi gyakornokként.

Tényleg engedd el a srácot, valószínűleg nálad értelmesebb csajt is talál.

2023. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi írta a kérdést, ne üljetek fel 😂
2023. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ndm mindegy mit mondanak?

Vagx tetszik a csávo vagy nem.

Ezt nem kell bonyolitani se szavakkal igyis körvonalaozdik mindenki

2023. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért fontos ez. Normális helyeken meg a gyakornok nem kifutó fiú, hanem tanulja a leendő szakmáját.
2023. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

azért az nem mindegy hogy azt mondta "hogy vállalati kommunikációval foglalkozik, erre kiderül hogy csak egy gyakornok, magyarul gondolom kifutófiú meg a kávét főzi, egy kis senki csicska diák."


Újabb provokációs kérdés egy nőnek koadó magát férfitól, utalva az anyagiakra hogy az mennyire fontos. Hamar le buktattad magad te torpe rossz kepu .

2023. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!