Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a világon bárkit megkaphatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a világon bárkit megkaphatnátok, akkor is maradnátok a jelenlegi párotok mellett, vagy akkor mást választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a világon minden, 18. életévét betöltött férfi és nő elérhető lenne számotokra ha szeretnétek, ideértve a hírességeket és a korábbi szerelmeiteket is. Ebben az esetben is kitartanátok a jelenlegi párotok mellett, vagy ebben az estben mást választanátok?

Mivel anonim, kérlek őszintén válaszoljatok, és jól gondoljátok meg! Aki akarja azt is megírhatja kit választana ha nem tartana ki a mostani párja mellett.



2022. aug. 14. 15:33
A kérdező szavazást indított:
maradnék a jelenlegi párom mellett
mást választanék
33 szavazat
1 2
 1/14 harebell ***** válasza:
86%

Nem értem, miért választanék egy hírességet, ha egyáltalán nem ismerem a személyiségüket. Hülye lennék egy ismeretlent választani a párom helyett.


A korábbi szerelmeim meg pont azért korábbiak, mert velük valami nem működött úgy, mint a jelenlegi kapcsolatomban.


Más "kategóriát" se, konkrét személyt se tudnék megnevezni, akivel szívesebben lennék.

2022. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs párom,bárkit választanèk.
2022. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Senior Séf ***** válasza:
87%
Maradnék. huszonéve imádjuk egymást, és senki nem ér a nyomába se.
2022. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha a másik is megmarad akkor persze dobnám a mostanit
2022. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Maradnék! Semmilyen híresség nem tudná zat a szeretetet átadni nekem mint ő! Főleg hogy a hírességek mind időhiánnyal küzdenek.


Nekem nem kéne más ❤️

2022. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
én princess zsófikát választanám
2022. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor másik négyet választanék
2022. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtam már ezen párszor, de sosem kellene más. Szerencsés vagyok, hogy megtaláltam őt. El nem engedem most már a boldogságot.
2022. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az előző párom volt az igazi, és elhagynám miatta a mostani páromat sajnos. Nem igazán vagyok boldog. :( De sosem keresnék semmilyen híres embert. Csak az előző párom legyen újra velem.
2022. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Én lecserélném 20+ év után is. Nem fedjük le egymást, inkább csak jó barátok vagyunk. Ha tehetném akkor kipróbálnék egy érzelmi kapcsolatot is.
2022. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!