Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha feltűnik, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltűnik, hogy a párotok sokszor beszél veletek tiszteletlenül, vagy hibáztat, mit tesztek, azonnal szakítotok? Vagy tűrtök? Veszekedtek?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy egyedül is jobb stb. Hát én nem érzem jobban magam. Értem, hogy olyat kell választani, aki mindig akar majd engem, aki a kedvemet keresi, akinek nem leszek sok stb....biztos van ilyen a világon, meg is találnám. De mindezektől még nem biztos, hogy én szeretném. Félek.
2023. júl. 31. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szólok egyszer, kétszer, hogy mi nem tetszik és változtasson, de ha nem hajlandó rá akkor nem fogom így leélni az életem.

Persze az is segítene ha írnál pár példát miből érzed ezt?

2023. júl. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
7 éve tűröm. Gyűlölöm őt és magamat is h ebben maradok. Romboló hatású.
2023. júl. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kitana. ***** válasza:
Azonnal nem az első alkalom után, mert mindenkinek jár egy esély (a leírt helyzetben) de ha állandóvá válik, akkor igen.
2023. júl. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azonnal szólok érte és megbeszéljük. Oda-vissza működik, mert amikor izgatott vagyok, olykor nálam is más a hangsúly.
2023. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1: így, itt nem merem, szánalmasnak érezném magam, talán privátban.
2023. júl. 31. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult ez elő, az is egy telefonbeszélgetés alkalmával. Elköszöntem tőle hogy ne haragudj, de most le kell tennem. Sose csináltam ilyet előtte. Vette a lapot, 10 perc múlva hívott hogy bocsánatot kèrjen.
2023. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ird le privátban, én is érzékeny nő vagyok, nem foglak elítélni :) első voltam.
2023. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11 éve vagyunk együtt.


Igen, azonnal szóltam, ha úgy éreztem hogy kezd átesni a ló túloldalára. Bizony, ha ez egy időszak volt, akkor volt hogy veszekedve, és azt is jelezve, hogyha ezt tartósan teszi es így viselkedik továbbra is, azt én nem fogom eltűrni és itt fogom hagyni.


Tudja, hogy ezt előbb utóbb meg is léptem volna és komolyan beszélek. Szerencsére mindig észbe kapott és tudta mikor komolyan kell venni… ilyenkor figyelt rá, tanult belőle.

2023. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!