Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előtte miért fogja vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előtte miért fogja vissza magat? Csak velem tudja ezt játszani? Nem tiszteletlen?

Figyelt kérdés
Az exem szinte minden nap fingott előttem egyet. Elég idegesítő volt a hangja,szaga nem volt. De megjegyeztem neki, olyan mintha direkt az orrom alá fingana, oda jon és fingik. Aztán meséli hogy olyan helyzetben volt ahol nem ereszthette ki és jaj de rossz volt. Ez a helyzet egy csajjal volt mikor randiztak.
2020. aug. 12. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért aki ilyen suttyó parasztot választ "társnak" az önmagát is minősíti.

De látom annyira nem zavart...

Szánalmas...

2020. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A reklám is megmondta, mert "megérdemled";)

Fingjál te is..., hol itt a gond? :D

2020. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert veled ezt megtehette. Eltűrted.
2020. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Téged miért foglalkoztatnak az exed fingási szokásai? Egyáltalán miért beszélsz vele, főleg a randizási szokásairól?
2020. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Még azt is tedd hozzá, hogy téged bántalmazott is, még a lábadra is rálépett :D :D Alja véglény vagy, nincs ezen mit szépíteni és ennek megfelelően az exed is egy alja véglény.
2020. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szova tettem neki,hogy muszáj e.Valasz:jaj nem is fingok az orrod ala.
2020. aug. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!