Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik Tindereztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik Tindereztek, melyik kategória vagytok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 15:44
A kérdező szavazást indított:
A képemen alkohol van a kezemben.
A képemen a kocsim előtt állok.
A képemen edzőteremben vagyok.
A képemen a kutyámmal vagyok.
Egyik sem.
15 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Van 1 db konditermes képem a 6-ból, de a háttér elvan halványítva, a többi nem jellemző rám + halas képeim sincsenek. Van még 3 db kép kint - szal összesen 9 db - ami igazából csak meme. XD
2023. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehagytad a halas kategóriát.
2023. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ó jajj, a halasok írjanak kommentet. :D


Bár az én 25km-es körzetemben nem annyira jellemző már.

2023. júl. 31. 15:54
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy Porsche előtt állok (nem az enyém, de ki látja rajta). Kezemben egy 15 kilós pontyot tartok bedurrant bicepszekkel, a kutyám pedig egy guriga sörön ül, hogy ne lopják el amíg én fotózkodom.
2023. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4-es, így kell ezt, és szigorúan írd ki bemutatkozásba, hogy a kávét cukorral, a humort feketén fogyasztod. Vagy hogy eléred a felső polcot. Hihihi-hahaha.
2023. júl. 31. 16:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

3: "Bár az én 25km-es körzetemben nem annyira jellemző már."


Hol laksz a szaharában?


Én Bp közepén, mégis a haverjaim 80%-a halas képet tol a fb/insta párosra, van aki minden hétvégén képes 200+ km-et autózni, hogy a legjobb VIP tavakon horgásszon.


Ha a Te 25km-es körzetedben nincs ilyen, akkor maximum a sivatagot tudom elképzelni :)

2023. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet hogy mostanában nincs kapás! :)
2023. júl. 31. 16:01
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
4-es, és az élet iskolájában tanultál?
2023. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
#7: Hát ha olyan képeket tesznek ki, akkor nem is csodálom.:D Azok közül amiket felsoroltál, az alkohol kivételével bármelyik normálisabb kategória szerintem és ezt én férfiként mondom.
2023. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

8: ahol isten a tanár! És vagyok aki vagyok.


(ha nő lennék, akkor pedig ez lennék:


A legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod...

A barátod... vagy az ellenséged...

A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed... vagy a sötét éjszaka, amiben örökre elveszel...

A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni... vagy a szeretőd, akinek a szive sosem lesz a Tiéd...

Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell... vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged...

A pillangók, amik a hasadban repkednek... vagy a könnycsepp, ami az arcodon lefolyik...

Hogy Neked ki voltam... vagyok... leszek... az csak rajtad áll...)

2023. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!