Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kevésbé közeli barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kevésbé közeli barátnőm, akiknek ma 11 éve vannak együtt a barátjával (remélem nem olvassák ezt), posztolta ki. És láttam valaki kommentjét, mikor lesz esküvő? Mire a nő (29) írta, a barátja (33) nem sieti el. Szerintetek nem túlzás?

Figyelt kérdés
Mármint az, csak már nem fért oda, hogy 11 év után még türelmesen vár? Értem én, ha valaki nem akar házasodni, persze leél egy életet is a párjával a nélkül. Nade ha valaki akar, akkor komolyan 11 év után még vár türelmesen? Ő lehet a papucs nő megtestesülése. Ezt nem tudtam róla. Én senkire sem várnék több, mint egy évtizedet.
2023. júl. 31. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Az esküvő utan altalaban a gyerek az első amit csinálnak.

Lehet a pasinak tenyleg korai.

A pasik valahogy öregkorukra akarnak csak.

2023. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha jó a kapcsolatuk, ez akár jó kis poén is lehet hogy mikor veszi el a pasi, valójában lehet hogy egyikük sem akar házasságot.

Nem biztos hogy a lánynak olyan fontos ez, mint ahogy te azt gondolod.

Te lehet hogy nem várnál, ők meg igen.

Amúgy meg rengeteg élettársi kapcsolat van gyerekekkel együtt akik jól működnek együtt. Mondom ezt elváltként húszéves házassággal mögöttem.

2023. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Nem kötelező házasodni.
2023. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Kiposztolta, hogy 11 év után még türelmesen vár? 🤣

Akkor ez egy nem nagyon burkolt célzás volt a pasikának, hogy illene már lépni valamerre.

2023. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Az eskuvo semmit nem javit , de sokst ronthat.. a hazssok legtobb resze 2-5 even belul elvall..
2023. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én nem várnék 3 évet sem egy lánykérésre, meg esküvőre 4 évnél tovább, nemhogy 11et, jézus :D Szerintem is célzás volt, hogy türelmesen vár. De a palija nem fogja már elvenni soha... Amúgy meg nem kötelező gyereket csinálni egyből esküvő előtt, nekem ez mindig fura volt, hogy ahhoz kötik a házasságot, hogy mikor akarnak gyereket. Pedig szerelemből kéne elvenni a másikat, ha úgy érzi, vele akarja leélni az életét, nem azért, mert akkor nem kell apasági nyilatkozat. Nem hiszem, hogyha 11 éve jól működik a kapcsolat, akkor azért fognak szakítani, mert összeházasodtak, ez hülyeség. Az válik el hamar, aki eleve a szar kapcsolatát ezzel akarta feldobni, vagy 1 év után már házasok, nem ismerik meg egymást kellőképpen.
2023. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem olvasod: az ég világon semmi közöe nincs hozzá. Éld a saját életedet.
2023. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 12 eve vagyunk egyutt es szoktunk vele poenkodni , hogy " mert még nem kert meg" , vagy ő szokta mondani , hogy " nem kerem meg nehogy nemet mondjon" . Kozeli ismeroseink petsze tudjak, hogy egyikünk sem akar hazasodni.

Te meg fogadok annyira se vagy kozeli ismeros, hogy az utcan rakoszonj, csak facebookon nezed mi tortenik. Tehat semmi kozod hozzajuk.

nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!