Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%

“ ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem”

A szájával. Ha BÁRMI nem tetszik neki egy elvileg neki szervezett bulin akkor kinyitja a száját és szól.

2023. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nekem az a gáz, hogy a barátai nem azt csinálnák, amit ő (akiről szól az egész) szeretne, ő meg nyuszi ahhoz, hogy szóljon. Meg ahol poén a másikat kellemetlen helyzetbe hozni... nekem ez nem barátság.
2023. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is szóba került ez a tèma, a menyasszonyommal.

Ő annyit mondott rá, hogy megbízik bennem, ha mindent a szemnek semmit a kèznek( meg másnak) akkor lehet.

Termèszetesen nem volt a legènybúcsúmon sztriptíz táncos.

2023. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
0%

De a legénybúcsú lényege, hogy elbúcsúzik a vőlegény a szabadságától és a közös baráti buliktól.

Azaz: a haverok miatt kell a csaj. De nem 1, mert abból vita lesz! Legalább 3-4, más - más karakter, magas szőke, alacsony bögyös, vörös tinike, ...

2023. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
90%
Igazából ez nem a bizalomról szól, hanem arról, hogy olyan férfit szeretnék, aki nem akar sztriptíztáncosnőt. Aki nem csicskítható, meg nem olyan, aki csinál dolgokat, mert hagyomány meg mittudomén.
2023. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
91%
De házasság után is mennek az emberek bulizni. Tinikkel meg felnőttek ne bulizzanak.
2023. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
94%

"Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy."

Férjhez megy? 🤔

Egyébként van szája, amit ne csak nyalásra használjon.

2023. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

Itt az utolsó komment a lényeg! Meg világít rá engem is a problémára.

Ha valakinek az elvi dolog hogy nem bámulok meg más nőt, mert tiszteletlen a másikkal szemben, akkor abból hogy nem következik hogy egy sztripper belefér a legénybúcsún?


Nem arról van szó hogy alacsonyabb rendűnek tartom azt akinek belefér, vagy magamat tartanám annak, mert hogy nem fér bele.

Hanem a következetesség önismeret. Ha egy férfi nőfaló, vagy kicsit ösztönösebb jellem nem tervezek vele jövőt, mert én nem erre vágyok.

De ha valaki ennyire laza és megkap minden mást a kapcsoltban az tök oké.

Szóval ez ennél összetettebb.

2023. febr. 24. 16:18
 9/92 anonim ***** válasza:
93%

#4

Elbúcsúzik a szabadságtól? Nézd meg jobban, nem börtönbe vonul, csak esküvője lesz.


“Tinike” lányoknak meg semmi keresnivalójuk felnőtt faszik között vetkőzős bulin….

2023. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beszéltünk már erről, szerencsére egyetértünk a témát illetően. Egyikünk sem tolerálja az ilyesfajta “bulizást”. Nekünk nem fér bele az, hogy éppen készülünk összekötni az életünket, de azért előtte még kell egy félmeztelen nő/férfi, aki vonaglik meg tekereg az ölünkben…
2023. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!