Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg röviden hogy nekem van egy barátnőm, már fél éve együtt vagyunk és április-május között sokat beszélgettem egy másik csajjal írásban, akit a barátnőm nem nagyon kedvel (szerintem kicsit féltékeny is rá, mert mindig köszönünk egymásnak).

És én ezt inkább nem mondtam neki hogy beszélek vele mert nem szerettem volna hogy felkapja a vizet stb, ezért úgy döntöttem, mivel már nem beszélek az illetővel inkább kitörlöm a régi beszélgetéseket, instán és snapen egyaránt, bár snapen a fele megmaradt mert ő is mentette a beszélgetést(Egyébként semmi olyan nem volt ezekbe a beszélgetésekbe, haverom a csaj semmi több).

Most viszont azon gondolkodtam, hogy majd suliban lehet oda kéne mennem ehez a csajhoz és megkérni rá hogy törölje ő is ezeket a beszélgetéseket lehetőleg a szemem előtt, és akkor véglegesen megszűnik annak az esélye hogy vissza élne vele, bár ha annyira vissza akart volna vele élni, 4-5 hónap alatt már rég megtette volna.

És egyébként barátnőmmel nagyon erős és komoly kapcsolatban élünk, szinte alig veszekszünk úgyhogy nem hiszem hogy ha meg is látná, annyira ideges lenne vagy bármi.

Szerintetek mit kéne tennem, hagyjam így csak nem él vele vissza a csaj, vagy inkább menjek oda hozzá suliban és kérjem meg rá szépen hogy törölje a beszélgetéseket?



2023. aug. 1. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.. ha haverod csak a csaj miért kellett törölni a beszélgetést? Amúgy érzékelni fogja a havercsaj” hogy a nagyon komoly kapcsolatodban rés támadt a pajzson.. ha ezt megemlíti valakinek később az megint neked lehet rossz… a legjobb lett volna elmondani a barátnődnek az elején.
2023. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Pl éjfél után már aludhatnál...
2023. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
egy NAGY szúnyog 🦟
2023. aug. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ok nélkül féltékenykedik a barátnőd, hisz csak hosszasan beszélgettek titokban, aztán törlöd a beszélgetést... Hát persze.

Szerintem értékeld át, hogy viszonyulsz a barátnődhöz. Gyakran elintézed a problémáit azzal, hogy ez csak hiszti, meg ő fújja fel a dolgokat? Akkor sokáig nem lesz veled.

2023. aug. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!