Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm van de mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van de mostanában a 2 évvel ezelőtti exemre gondolok, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pár hónapja jöttünk össze, eleinte nagyon jó volt de mostmár nem olyan.

Az utóbbi időben a 2 évvel ezelőtti exemre gondolok, beszéltünk is, ő örül nekem, hogy van kapcsolatom minden.

Én meg elmondtam, lehet ez a lány nem az igazi, és hogy sokat gondolok rá.

Más exemre nem csak rá.

Utóbbi két évben is sokszor beszéltünk, én szakítottam vele, mert úgy éreztem hiába jövünk ki jól, az ő élete és az enyém különbözik.

Nem tudom miért van ez, más is volt így mit tett?



2020. jún. 9. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik miatt van elegem, akik azt sem tudják mit akarnak csak összejönnek valakivel majd szakítanak, utána jön az új, de jaj ez még sem olyan jó, jobb volt az előző, ha összejönnél az exeddel pár hónap múlva ismét azt gondolnád, kár volt újrakezdeni.. Inkább maradj egyedül, megkíméled a környezeted.
2020. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Maradj egyedül, ne erōltesd a kapcsolatokat, ez így elég szar.


Legalábbis ne nevezzük már ezeket komoly kapcsolatlan, nem vagy érett igazi kapcsolatra, inkább a szórakozást keresed, olyan nōt, aki mellett pillanatnyilag nem unatkozol. Ezt kellene tisztázni magadban és a többi nōvel, hogy ne legyen félreértès, ne álltasd ōket azzal, hogy neked komoly kapcsolat kell, vagy te annyira megbízható férfi lennél.

Közöld velük. hogy ez neked inkább csak szórakozás, nem vagy komolyan vehetō.

Én is voltam így, de nem áltattam másokat, inkább úgy kezeltem, hogy ez csak laza kapcsolat, kaland, nem kell többet beleképzelni.

2020. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 komoly kapcsolatnak*
2020. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De szeretnék komoly barátnőt, most is ezzel a lannyal azon voltam csak utóbbi pár hétben jutott eszembe folyton az exem...
2020. jún. 9. 10:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz, minek akarsz komoly barátnōt, ha közben az exeiden jár az eszed? Ne verd át magad.

Szerintem addig, amíg valaki saját magával ennyire nincs tisztában és nem tud kiigazodni az érzésein, addig nem érdemes kapcsolatba kezdeni.

2020. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen az

Vagy lehet meg kell próbáljuk újra az exemmel, ez jelenthet valamit ha ennyi idő után senki se feledteti teljesen, és gondolok rá minden

2020. jún. 9. 10:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez exednek van egy csöppnyi esze,akkor képen röhög majd az ajánlatodon és elküld a francba. És tudod miért? Mert ezt vele is megtennéd. A mostani barátnődet meg hagyd ott! Nincs rád szüksége.
2020. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy sokat gondolunk az exünkre még nem jelenti azt, hogy annak kell,hogy legyen folytatása. Az csak a hiány érzése. Kicsit olyan ez, mint mikor iszol egy kávét, de még 10 perc múlva is érzed az ízét a szádban. Kell idő, míg kitisztul a dolog.
2020. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

#8!

Köszönöm!❤

Ez most nagyon kellett🤗

2020. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, nem bántásból mondom, de ha valaki szakítana velem, mert különbözünk, aztán utána közölné, hogy folyton rám gondol, én is kiröhögném.

Próbálj meg kicsit összeszedettebb lenni, mert így nem csoda, hogy nem vesznek komolyan...

Ilyen gondolkodással nem is lehet komolyan venni egy embert.

Ha legalább bármi értelmes indokod lenne arra, hogy békülni akarsz az exel, akkor megérteném.

Ahelyett, hogy össze-vissza kapcsolatokba ugrálnál, inkább arra kéne törekedj, hogy saját magadat megértsd, nèmi önismeretre tegyél szert, kitudj igazodni magadon.

Értelmes ember nem kezdene olyan pasival, aki saját magán sem tud kiigazodni, mert így nyilván a párját is folyton összezavarná.

2020. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!