Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan fogalmaznak nyersen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan fogalmaznak nyersen szex területén, ez csak az én fülemet bántja?

Figyelt kérdés
Pl: Leszopni, megdugni, stb...
2010. okt. 14. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is b@ssza a fülem
2010. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
100%

csak a tiedét.


amúgy engem csak a "stb..." szó zavar a többi nem

2010. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. De ami legjobban idegesít az a "pasi" kifejezés. Rádiótól kezdve mindenhonnan ez folyik. Valahogy zavar. Még jó, hogy férfi vagyok.:)
2010. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
52%
Ez első soron az olvasatlan, primitív, műveletlen egyének sajátossága. A magasabb értelmi szinten lévők, választékosabban is képesek megfogalmazni fejükben megfogalmazódott gondolataikat és nem ilyen alpári módon...
2010. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az "orálisan kielégítette barátját, majd anális aktusba kezdtek" jobban hangzik?


Ez szex. Nem lehet mindenre a szeretkezés szót használni.

2010. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen nagyon irodalmian fogalmazni én nem ezt mondom, de ajj... az milyen már hogy van egy ember akit szeretsz és azt mondod hogy: jól lesz@opott...
2010. okt. 14. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a "párom" szó tud a sírba kergetni. Csak nők, meg melegek használják. Mintha egyedül egy fél lenne az ember. De én egyedül is egész vagyok! Grrrr!
2010. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azt hiszem értem, amit mondasz.....sztem is gáz, de hát nem vagyunk egyformák :) A "párom" viszont engem is idegesít, olyan személytelen, túlzottan általánosító....

Most sztem nem az a baj, ha vki komond olyan szavakat, h le$z0pni, dugni, k_rni.....de pl. a barátnőmmel lapcsolatosan nem fogalmaznék így, h hűűűha tegnap jó megd u gtam az asszonyt, olyan, mintha egy számomra közömbös vkiről beszélnék. ha viszont arról beszélek mondjuk, h tegyük azt "hallottam, h a szomszéd Sanyi megd-gta a Zsófit, attól stem nem dől össze a vilag, h nem úgy fogalmaztam "egyes híresztelések szerint a szomszédomban éló B.Sándor föltehetőleg a közelmúltban nemi kapcsolatot létesített egy bizonyos Cs.Zsófiával" :DD

2010. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jajj bocs az elgépelésekért, remélem azért érthető :D
2010. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!